Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

DAF najechał na Scanię

2020-06-29 15:01:37 (ost. akt: 2020-06-29 15:13:37)

Autor zdjęcia: kpp

Dziś rano (29 czerwca) na drodze W545 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 2 pojazdów ciężarowych. Przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości. Obaj kierujący byli trzeźwi i nie odnieśli obrażeń, a na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat i punkty karne. Podczas prowadzenia czynności na miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Dziś (29 czerwca) około godz. 7:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym z udziałem 2 pojazdów ciężarowych na drodze wojewódzkiej W545.

Z ustaleń policjantów przybyłych na miejsce zdarzenia wynika, że 25 - latek kierujący samochodem ciężarowym marki DAF nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego najechał na tył samochodu marki SCANIA, którym kierował 58 – letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego.

Żaden z mężczyzn nie odniósł obrażeń, obaj byli trzeźwi. Funkcjonariusze na sprawcę kolizji, 25 - letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym nałożyli mandat i punkty karne.
W związku z zablokowanym pasem ruchu w kierunku Nidzicy przez około 2 godziny na odcinku prowadzenia czynności na miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Pamiętajmy, nasze zachowanie ma wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dostosowanie prędkości, zachowanie bezpiecznej odległości, stan trzeźwości, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, dbałość o stan techniczny pojazdu to kwestie odzwierciedlające nasz stosunek do bezpieczeństwa, wyraz odpowiedzialności za to co dzieje się na drodze.

kpp

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Olek #2941356 | 87.206.*.* 30 cze 2020 16:04

    Mogl dalej jechac swiatła cale

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages