Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Z kim zagra twoja drużyna? Znamy pary rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski

2020-07-13 12:00:00 (ost. akt: 2020-07-08 12:30:51)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

PIŁKA NOŻNA|| Jeszcze nie zakończyły się rozgrywki Wojewódzkiego Pucharu Polski 2019/20 (w sobotę 18 lipca dojdzie do pojedynków ćwierćfinałowych), a już rozlosowano pary rundy wstępnej WPP 2020/21.

— Przed losowaniem drużyny zostały podzielone pod względem terytorialnym na 6 koszyków. W celu zminimalizowania kosztów transportu losowanie zostało przeprowadzone w ramach ustalonych wcześniej koszyków — czytamy w komunikacie WMZPN. Spotkania rundy wstępnej zaplanowano — podobnie jak mecze 1/4 finału sezonu 19/20 — na sobotę 18 lipca 2020 r.
Koszyk 1:
UKS Start Kruklanki – MLKS Czarni Olecko
LKS Pogoń Banie Mazurskie – CWKS Vęgoria Węgorzewo
MKS Ruciane Nida – MKS Kłobuk Mikołajki
KS Pojezierze Prostki – GLKS Jurand Barciany
UKS Rona 03 Ełk – KS Żagiel Piecki

Koszyk 2:
KS Juksty Muntowo – LUKS Wilczek Wilkowo
BKS Warmianka Bęsia – RKS Orlęta Rema Reszel
SAS Szansa Reszel – LKS Łyna Sępopol
KS Tempo Ramsowo-Wipsowo – MBKS Victoria Bartoszyce
LKS Reduta Bisztynek – MKS Jeziorany

Koszyk 3:
KS Wałsza Pieniężno – KS Barkas Tolkmicko
WKS Warmia Elbląg – KS Polonia Pasłęk
KS Polonia Markusy – DKS Dobre Miasto
MKS Miłakowo – GKS Cresovia Górowo Iławeckie
GLKS Jonkowo – KS Ewingi Zalewo
KS Pama Powodowo – KS Syrena Młynary
LKS Agat Jegłownik – MKS Zatoka II Braniewo
KS Zagłada Lisów – wolny los

Koszyk 4:
KS Iskra Narzym – SKS Szczytno
GKS Szczytno – GZPN Omulew Wielbark
MKS Działdowo – MKS Start Nidzica
GKS Vel Dąbrówno – LKS Orzeł Janowiec Kościelny

LKS Wel Lidzbark Welski – GKS Polonia Iłowo

Koszyk 5:
GLKS Warmiak Łukta – GKS Stawiguda
WSP Młody Piłkarz Jonkowo – GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
KS Burza SRWSIO Słupy – LKS Tęcza Miłomłyn
UKS Naki Olsztyn – KS Fortuna Gągławki
KS Wrzesina – LKS Różnowo
GKS Kormoran Bynowo – KS Leśnik Nowe Ramuki

Koszyk 6:
PFT Drewneks Sampława – KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Zamek Kurzętnik – KS Unia Susz
LZS Zamek Szymbark – KS Radomniak Radomno
MLKS Olimpia Kisielice – LKS Płomień Turznica
GKS Ossa Biskupiec – GKS Grunwald Gierzwałd
MLKS Motor II Lubawa – LZS Jordan Kazanice
LZS Avista Łążyn – LZS Frednowy

Pary I rundy WPP*:
UKS Start Kruklanki/MLKS Czarni Olecko – MKS Mazur Ełk
MKS Ruciane Nida/MKS Kłobuk Mikołajki – GKS Mamry Giżycko
KS Pojezierze Prostki/GLKS Jurand Barciany – MKS Rominta Gołdap
LKS Pogoń Banie Mazurskie/CWKS Vęgoria Węgorzewo – UKS Rona 03 Ełk/KS Żagiel Piecki
KS Juksty Muntowo/LUKS Wilczek Wilkowo – KKS Granica Kętrzyn
KS Tempo Ramsowo-Wipsowo/MBKS Victoria Bartoszyce – MKS Korsze
SAS Szansa Reszel/LKS Łyna Sępopol – MKS Mrągowia Mrągowo
BKS Warmianka Bęsia/RKS Orlęta Rema Reszel – LKS Reduta Bisztynek/MKS Jeziorany
KS Pama Powodowo/KS Syrena Młynary – ZKS Olimpia Elbląg
LKS Agat Jegłownik/MKS Zatoka II Braniewo – MKS Zatoka Braniewo
KS Zagłada Lisów – MKS Miłakowo/GKS Cresovia Górowo Iławeckie
KS Wałsza Pieniężno/KS Barkas Tolkmicko – GLKS Jonkowo/KS Ewingi Zalewo
KS Polonia Markusy/DKS Dobre Miasto – WKS Warmia Elbląg/KS Polonia Pasłęk
MKS Działdowo/MKS Start Nidzica – LKS Błękitni Pasym
LKS Wel Lidzbark Welski/GKS Polonia Iłowo – MKS Olimpia Olsztynek
GKS Szczytno/GZPN Omulew Wielbark – GSZS Delfin Rybno
KS Iskra Narzym/SKS Szczytno – GKS Vel Dąbrówno/Orzeł Janowiec Kościelny
KS Wrzesina/LKS Różnowo – GKS Pisa Primavera Barczewo
GKS Kormoran Bynowo/KS Leśnik Nowe Ramuki – KKS Warmia Olsztyn
UKS Naki Olsztyn/KS Fortuna Gągławki – MKS Błękitni Orneta
WSP Młody Piłkarz Jonkowo/GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – BKS Tęcza Biskupiec
KS Burza Słupy/LKS Tęcza Miłomłyn – GLKS Warmiak Łukta/GKS Stawiguda
MLKS Motor II Lubawa/LZS Jordan Kazanice – MLKS Motor Lubawa
MLKS Olimpia Kisielice/LKS Płomień Turznica – KS Zamek Kurzętnik/KS Unia Susz
GKS OSSA Biskupiec/GKS Grunwald Gierzwałd – PFT Drewneks Sampława/KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
LZS Avista Łążyn/LZS Frednowy – LZS Zamek Szymbark/KS Radomniak Radomno

*Gospodarzy par I rundy poznamy po rozegraniu rundy wstępnej WPP.
Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r.

zico, zl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kibic #2950647 | 31.60.*.* 21 lip 2020 06:26

    Jest juz 21.07.2020 r. A brak biezacej informa ji

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages