Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Szukamy Miss i Mistera Lata 2020! Może to właśnie Ty trafisz na okładkę!

2020-08-04 11:12:00 (ost. akt: 2020-08-04 11:13:08)
fot. pixabay

fot. pixabay

NASZA AKCJA || Szukamy Miss i Mistera Lata 2020! Chcesz, by Twoja uroda została doceniona? Przyślij nam swoje zdjęcie, a może to właśnie Ty trafisz na okładkę ,,Naszej Gazety Nidzickiej"

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Jednak w sieci życie posta jest krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy Wam zabawę, której zwycięzcy trafią również okładkę „Naszej Gazety Nidzickiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką. W tym roku, obok wyjątkowych Pań, chcemy pokazać też Panów!

Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience lub garniturze? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas. Czekamy na nie!

W naszym plebiscycie "Miss I Mister Lata 2020" mogą brać udział tylko pełnoletni mieszkańcy powiatu nidzickiego. Zwycięzcy trafią na okładkę "Naszej Gazety Nidzickiej". Plebiscyt trwa od dnia 23.07.2020 r. do 23.08.2020 r. Zgłoszenia przyjmujemy do 21.08.2019 do godziny 14.00.

Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres nidzica@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- dane kandydatki/kandydata: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu”.
W temacie e-maila należy wpisać: lato 2020.
Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno - moralnych, rozmiar fotografii nie może przekraczać 5 MB, fotografia powinna być wyraźna i czytelna.


MISS LATA


MISTER LATA


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages