Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Zatrzymani poszukiwani

2020-09-02 10:00:00 (ost. akt: 2020-09-01 20:55:40)

Autor zdjęcia: KPP Olecko

Oszustwa, włamanie z kradzieżą, znieważenie funkcjonariuszy na służbie - minionym tygodniu nidziccy kryminalni zatrzymali trzech mieszkańców gminy Nidzica, którzy dobrowolnie nie stawili się w zakładzie karnym do odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Wszyscy trzej mężczyźni najbliższe miesiące spędzą za kratami.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego nidzickiej komendy ustalili, iż w jednym z mieszkań w podnidzickiej miejscowości ukrywa się 46 - latek poszukiwany listem gończym. Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi, mężczyzna chcąc wykazać się sprytem, postanowił ukryć się w piwnicy.

Poszukiwany schował się między drewnem opałowym i przykrył workiem. Kryjówka okazała się bezskuteczna. 28 sierpnia 2020 mężczyzna został zatrzymany. Mieszkaniec gminy Nidzica od 6 miesięcy był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Pile. Za popełnione oszustwa trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Czwartek (27.08.2020 r.) nie był szczęśliwym dniem dla 24 – letniego mieszkańca Nidzicy. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego tutejszej komendy zatrzymali i doprowadzili do zakładu karnego młodego mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nidzicy. Za dokonanie włamania i kradzieży nidziczanin najbliższe 7 miesięcy spędzi za kratkami.

We wtorek (25.08.2020 r.) nidziccy kryminalni zatrzymali 35 – letniego mężczyznę, wobec którego Sąd Rejonowy w Nidzicy zastosował karę pozbawienia wolności w związku ze znieważeniem funkcjonariuszy na służbie. Zatrzymany nidziczanin został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi kolejne 9 miesięcy.
KPP Nidzica

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages