Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Z notesu strażaka: w Szkotowie znaleziono ciało mężczyzny

2020-11-16 15:00:00 (ost. akt: 2020-11-16 12:19:23)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KP PSP Nidzica

Sprawdź, przy jakich zdarzeniach interweniowali strażacy z powiatu nidzickiego w minionych dniach.

Pożar sadzy kominowej
12 listopada w Zagrzewie miał miejsce pożar sadzy kominowej. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG Nidzica. Przed dojazdem na miejsce zdarzenia właściciel wygasił piec. Działania polegały m.in. na zasypaniu solą przewodów kominowych, czyszczeniu przewodów, wybraniu pozostałości. O zdarzeniu poinformowano policję i nadzór budowlany.

Znaleziono ciało mężczyzny
12 listopada w nocy, strażacy interweniowali w budynku oczyszczalni ścieków w Szkotowie. Budynek był częściowo zalany nieczystościami. W okolicy wejścia znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu pracowali strażacy z JRK Nidzica, OSP Szkotowo, grupa dochodzeniowo-śledcza nidzickiej policji i prokurator.

Samochód uderzył w drzewo
13 listopada po godz. 16 w okolicach miejscowości Więckowo, samochód marki Renault Espace uderzył w drzewo. W samochodzie znajdował się mężczyzna z widocznymi, poważnymi obrażeniami ciała. Strażacy z JRG Nidzica i OSP Jagarzewo pomogli w ewakuacji uwięzionego kierowcy. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował mężczyznę do szpitala w Działdowie.

Pożar przyczepy kempingowej
14 listopada ok. godz. 20 na terenie ogródków działkowych przy ul. warszawskiej doszło do pożaru przyczepy kempingowej. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. Interweniowali strażacy z JRG Nidzica.

Kot w studni
15 listopada strażacy otrzymali zgłoszenie, że w nieużytkowanej, pozbawionej wody studni w Napiwodzie znajduje się kot. Strażacy z JRG Nidzica, po wydobyciu zwierzęcia ze studni, przekazali go właścicielce.

zl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages