środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Rozmawiali o remoncie placu

2021-01-14 10:08:15 (ost. akt: 2021-01-14 10:12:16)

Autor zdjęcia: Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nidzicy

Pod koniec ubiegłego roku Starosta Marcin Paliński oraz radny Rady Powiatu Zbigniew Słupski udali się z wizytą do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nidzicy, podczas której Komendant Powiatowy PSP bryg. mgr inż. Krzysztof Mierzejewski przekazał informacje na temat rozpoczętego już remontu placu wewnętrznego KP PSP w Nidzicy.

Remont obejmuje m.in., rozbiórkę istniejącej nawierzchni betonowej i krawężników, wykonanie podbudowy i ułożenie krawężników i nawierzchni z kostki brukowej, likwidację kanału najazdowego dla samochodów, likwidację wiat śmietnikowych, likwidację podziemnego zbiornika na wodę, demontaż stacji paliw wraz z podziemnymi zbiornikami, regulację studni instalacji burzowej, wymianę uszkodzonego hydrantu nadziemnego na podziemny, likwidację słupów oświetlenia zewnętrznego oraz wymianę części ogrodzenia.

Powiat Nidzicki, w ramach zawartego w ubiegłym roku porozumienia, przekazał Komendzie PSP w Nidzicy 20 000 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie opracowania dokumentacji technicznej remontu placu wewnętrznego.


Ponadto, Komendant Straży zaprezentował nowo zakupiony samochód operacyjny, który wzmocni potencjał ratowniczy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nidzicy, ale także wpłynie na poprawę jakości i skuteczności prowadzonych działań.

powiat nidzickiPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. brawo #3041710 | 95.49.*.* 15 sty 2021 08:34

  bardzo ważny temat - remont placu- trzeba rozmawiać aż na takim szczeblu

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages