Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W sobotę 27. 04. 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 3 po raz kolejny była organizatorem Powiatowego Finału Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, ponieważ to już 17 raz mieliśmy okazję poczuć u siebie ducha pięknej rywalizacji o zwycięstwo...rywalizacji i dobrej zabawy.
To przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Powiatowej Komendy Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej i PCK w Nidzicy, których przedstawicielom składamy serdeczne podziękowania.
Jesteśmy wdzięczni również Powiatowi Nidzickiemu, Gminie Nidzica, Bankowi Spółdzielczemu w Nidzicy oraz Panu A. Butkiewiczowi z firmy Elektro-Serwis za finansowe wsparcie i ufundowanie nagród dla uczestników.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców naszej szkoły - to dzięki Państwu turniej odbył się w tak pięknej rodzinnej formule.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a oto indywidualni zwycięscy w kategorii młodszej:
I m-ce Aleksander Ciężki
II m-ce Marcel Wiśniewski
III m-ce Roksana Chmielińska
IV miejsce Olga Pietrowicz
W kategorii starszej:
I m-ce Kinga Gnidzińska
II m-ce Michał Grzebski
III m-ce Wiktoria Wiśniewska
Drużynowo w kategorii starszej szkół podstawowych:
III miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Zaborowie
II miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy
Drużynowo w kategorii młodszej szkół podstawowych II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Zaborowie.
Drużynowymi zwycięzcami w obydwu kategoriach zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy, których od lat z olbrzymią satysfakcją i sukcesami przygotowuje Pan Jacek Gnidziński. Nasze obie drużyny w dniach 13 i 14 maja 2019 będą reprezentować Powiat Nidzicki w Finale wojewódzkim Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Trzymamy kciuki Kochani.
Nauczyciele naszej szkoły zaangażowani w przedsięwzięcie : Ewa Szwarc, Agnieszka Gnidzińska, Joanna Sątowska, Paweł Jankowski, Jacek Gnidziński i Jacek Maculewicz.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Agnieszka Tańska oraz opublikowany na portalu Nidzica: Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Oceń artykuł:

(0)