Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Macmillan Primary School Tournament

8 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Nidzicy po raz siódmy odbył się powiatowy konkurs języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament dla klas IV-VI pod patronatem burmistrza Nidzicy Pana Jacka Kosmali.

W szranki stanęli reprezentanci pięciu szkół z naszego powiatu wyłonieni na drodze eliminacji w etapie szkolnym: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP w Łynie, SP w Napiwodzie. W miłej atmosferze pokrzepieni słodkim poczęstunkiem najlepsi z najlepszych rozpoczęli zmagania z językiem angielskim. Konkurs rozpoczął się o godzinie 10.00 i trwał 45 minut. Poziom uczestników był bardzo wyrównany i o miejscu na podium decydowało zaledwie kilka punktów.
I. m-ce Alicja Wiśniewska SP nr 2 (nauczyciel Pani Mariola Maculewicz-Podolska)
II. m-ce Amira Abouheif SP nr 3 (nauczyciel Pani Beata Gotowecka)
III. m-ce Wiktor Krajewski SP nr (nauczyciel Pani Marzena Wdowiak-Lachowicz)
Wyróżnienie Sylwester Wojtczak SP w Łynie (nauczyciel Pani Agata Sibierska)
Cenne nagrody dla zwycięzców ufundował burmistrz Nidzicy Pan Jacek Kosmala a nagrody dla uczestników Wydawnictwo Macmillan. Dziękujemy.
Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego Panie: Ewelina Karolak, Marzena Wdowiak-Lachowicz, Beata Gotowecka, Izabella Kacprzyńska. Dziękujemy również za życzliwe wsparcie Pani Dyrektor Agnieszki Tańskiej.
Zapraszamy za rok.
Marzena Wdowiak-Lachowicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Agnieszka Tańska oraz opublikowany na portalu Nidzica: Macmillan Primary School Tournament
Oceń artykuł:

(0)