Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Dawnych wspomnień czar...

Pani Jadwiga Pilawska to wieloletnia nauczycielka biologii w Szkole Podstawowej nr 3 oraz założycielka i opiekunka Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody.

To właśnie Ona, Pani Jadzia była naszym kolejnym honorowym gościem, zaproszonym w ramach cyklu "Dawnych wspomnień czar", realizowanego z okazji 40-lecia SP3.
Na spotkaniu z kl. 4a i 4b nie obyło się bez mnóstwa pytań, niecodziennych podarunków dla dzieci (oczywiście prosto z natury), słodkich upominków i zaproszenia na rewizytę do Pani Jadzi, która zadeklarowała, że z radością pokaże młodym miłośnikom biologii własną domową kolekcję i opowie o swojej miłości do otaczającego świata przyrody.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tę lekcję serdeczności oraz miłości do dzieci i pracy w szkole. Wiemy, że wynika ona z Pani ogromnej pasji, która mimo upływu lat nie zgasła, która nadal płonie żywym ogniem, co widać było podczas naszego środowego, przepełnionego ciepłem spotkania.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Agnieszka Tańska oraz opublikowany na portalu Nidzica: Dawnych wspomnień czar...
Oceń artykuł:

(0)