Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Podziel się:

Podziel się:

BABCIU, DZIADKU – KOCHAMY WAS. Święto Babci i Dziadka w SP3.

Babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka. Ich święto to dzień niezwykły dla każdego wnuka. To dzień pełen uśmiechów, radości , łez i wzruszeń.

Z tej okazji 17 stycznia w oddziałach przedszkolnych SP 3 odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyłym gościom dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pań : Agnieszki Gnidzińskiej, Anny Godlewskiej i Joanny Tyberskiej.
Przedszkolaki poprzez recytację, śpiew, taniec oraz grę na instrumentach mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa skierowane pod ich adresem. Nie zabrakło też scen humorystycznych, które wywołały uśmiech na twarzach odbiorców. Pięknie udekorowana przez p.Jacka Gnidzińskiego i Annę Małecka sala sprzyjała świątecznej atmosferze.
W przyjęciu gości pomagali też rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do podzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim wzmocnienia więzi rodzinnych. Piątek okazał się dniem niezwykłym dla wszystkich uczestników tej uroczystości.
Agnieszka Gnidzińska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Agnieszka Tańska oraz opublikowany na portalu Nidzica: Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role
Oceń artykuł:

(0)