Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Podziel się:

Podziel się:

VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym

W dniu 11.04.2018 r. odbył się w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Nidzicy VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym.

W dniu 11.04.2018 r. odbył się w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Nidzicy VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym. Przed rozpoczęciem konkursu odbyła się prelekcja przeprowadzona przez st. asp. Macieja Płoskiego, który jak co roku wspierał nasze działanie. Zaszczyciły nas swoją obecnością Ośrodki z Województwa Warmińsko – Mazurskiego tj. Żardeniki, Miłakowo, Szczytno, Iława, Elbląg, Bartoszyce. Konkurs miał na celu sprawdzenie wiedzy z zakresu ruchu drogowego. I miejsce – Nidzica, Iława II miejsce - Elbląg, Żardeniki III miejsce – Bartoszyce, Miłakowo, Szczytno. Głównymi sponsorami naszego przedsięwzięcia był Bank Spółdzielczy w Nidzicy oraz Nadleśnictwo Nidzickie.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Ania.CH oraz opublikowany na portalu Nidzica: Sprawdzili wiedzę o ruchu drogowym
Oceń artykuł:

(0)