Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Podziel się:

Podziel się:

„POTATO CHEF” z Tomaszem Jakubiakiem w SOSW w Nidzicy

Dnia 24 maja 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nidzicy odbył się konkurs kulinarny, którego gościem specjalnym był Pan Tomasz Jakubiak: kucharz i dziennikarz kulinarny. Konkurs „Potato Chef” został zorganizowany w ramach XXVI Krajowych Dni Ziemniaka.

Dnia 24 maja 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nidzicy odbył się konkurs kulinarny, którego gościem specjalnym był Pan Tomasz Jakubiak: kucharz i dziennikarz kulinarny. Konkurs „Potato Chef” został zorganizowany w ramach XXVI Krajowych Dni Ziemniaka. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu nidzickiego. Zadaniem uczestników było przygotowanie dwóch dań (na ciepło i zimno) gdzie głównym składnikiem był ziemniak. Rywalizacja nie była prosta ponieważ uczestnicy mieli na wykonanie zadania określony czas a jego realizacja odbywała się pod czujnym okiem jury i publiczności. Popisowe dania nie tylko cieszyły oko, ale również i smak. Następujące miejsca w konkursie zdobyły drużyny szkół:
I miejsce ZSO w Nidzicy,
II miejsce SOSW w Nidzicy,
III miejsce ZSRiO w Jagarzewie,
IV miejsce ZSZiO W Nidzicy
Patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Nidzickiego Pan Marcin Paliński i Burmistrz Nidzicy Pan Jacek Kosmala. Organizatorami konkursu była Polska Federacja Ziemniaka oraz Stowarzyszenie Polski Ziemniak.


SOSW Nidzica
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Ania.CH oraz opublikowany na portalu Nidzica: „Potato Chef” z Tomaszem Jakubiakiem w SOSW w Nidzicy
Oceń artykuł:

(0)