środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Podziel się:

Podziel się:

Odwiedziny Mikołaja

6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie I każde dziecko prezent dostanie.

6 grudnia wszystkie dzieci na całym świecie odwiedza najbardziej wyczekiwany gość z dalekich stron – Mikołaj. Dzieciaki z terenu gminy Janowo również nie zostały pominięte. Zaprzyjaźniony z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Janowie święty Mikołaj odwiedził najpierw uczniów szkoły w Janowie a następnie uczniów szkoły w Muszakach. Wszystkie dzieciaczki bardzo miło przyjęły gościa. Pomocnicy Mikołaja, wręczyli wszystkim słodkie upominki. W podzięce za słodkości Mikołaj otrzymał od dzieci laurki oraz piosenki. Mikołaj odwiedził także pracowników Banku Spółdzielczego w Janowie, pracowników Urzędu Gminy oraz pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Sprawdził czy pracownicy pilnie wypełniają swoje obowiązki i również nagrodził ich słodkościami.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: GOKJanowo oraz opublikowany na portalu Janowo: Odwiedziny Mikołaja
Oceń artykuł:

(0)