środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

Wyniki drużyn młodzieżowych

Ze zmiennym szczęściem w miniony weekend grały drużyny powiatu nidzickiego w rozgrywkach młodzieżowych

O ile miniony weekend był szczęśliwy dla zespołów seniorów , przypomnijmy w Lidze Okręgowej gr.2 Start Nidzica wygrał na wyjeździe z Kormoranem Zwierzewo 1:0 po golu Kamila Michalskiego, Orzeł Janowiec Kościelny również wygrał w tych rozgrywkach u siebie z Warmią Olsztyn 3:0 po dwóch golach Dawida Szypulskiego i Mateusza Ginap, a A-klasowa Gmina Kozłowo zremisowała u siebie z Welem Lidzbark Welski 1:1. Jeden punkcik dla kozłowian uratował Bartek Grzela zdobywając wyrównującego gola z rzutu karnego w ostatnich minutach spotkania.

Gorzej niestety powiodło się naszym młodzieżowcom. W I lidze Wojewódzkiej Młodzików gr.4 podopieczni Andrzeja Czarneckiego Młodzicy UKS Dwójki Nidzica doznali pierwszej przegranej w lidze z Naki I Olsztyn 0:6 (0:2), lecz mimo to nadal znajdują się na 1 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 18 pkt.

W II lidze Wojewódzkiej Juniorów gr.2. podopieczni Andrzeja Arcyza Juniorzy Startu Nidzica przegrali na wyjeździe z GKS Grunwaldem Gierzwałd 0:5. Rozgrywki rundy jesiennej zakończyły się w tej grupie i nasz zespół ukończył je na 4 miejscu z dorobkiem 10 pkt.

W II lidze Wojewódzkiej Młodzików gr.5 podopieczni Krzysztofa Boruckiego młodzi piłkarze Orła Janowiec Kościelny pokonali u siebie GKS Szczytno 5:1 i zakończyli rozgrywki rundy jesiennej na 2 miejscu z dorobkiem 18 pkt.

W II lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych gr.4 podopieczni Piotra Saternusa piłkarze UKS Jedynki NidzIca pokonali u siebie Radomniaka Radomno 5:1 (3:0). Gole zdobywali Patryk Zaręba -2 oraz Sebastian Sosnowski, Kacper Mocki i Kamil Lutowski. UKS Jedynka zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 17 pkt. mając stratę do lidera Motoru Lubawa 2 pkt. Drugi nasz reprezentant w tych rozgrywkach Orzeł Janowiec Kościelny przegrał u siebie z Ossą Biskupiec 0:2 i zajmuje w tabeli 7 miejsce z dorobkiem 7 pkt.

W II lidze Wojewódzkiej Trampkarzy gr.4 niemalże hokejowe wyniki uzyskały nasze zespoły. Gmina Kozłowo rozgromiła u siebie 10:0 Sokoła Ostródę po golach Kacpra Bruzdy -4 oraz Krzysztofa Godlewskiego i Norberta Hinca po -2 oraz Seweryna Kaczorowskiego i jednym golu samobójczym. W tabeli Gmina zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 12 pkt

Wysoko natomiast przegrali Trampkarze UKS Jedynki Nidzica którzy ulegli na własnym stadionie Finishparkietowi Nowe Miasto Lubawskie 1:6. Honorowego gola zdobył Bartek Kwiatkowski. W tabeli UKS Jedynka zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 2 pkt.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Jerzy Boczkowski oraz opublikowany na portalu Nidzica: Wyniki drużyn młodzieżowych
Oceń artykuł:

(0)