Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Profil użytkownika Marta Schabińska-Niewiesk

Tydzień Kariery w ZSZiO

Tydzień Kariery w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących to wydarzenie towarzyszące Warmińsko-Mazurskiemu Tygodniowi Kariery, zorganizowanemu w tym roku pod hasłem „Wielokulturowość kapitałem przyszłości”.

Tydzień Kariery w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących to wydarzenie...

Kolejny sukces ZSZiO

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących może się pochwalić kolejnym sukcesem. Tym razem uczennica ZSZiO – Wiktoria Pokrzywnicka- została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie Warmińsko-Mazurskim.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących może się pochwalić kolejnym...

Narodowe Czytanie w ZSZiO

Czytając nowele polskie, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących przyłączył się do akcji Narodowego Czytania organizowanego przez Prezydenta RP od 2012 roku. Ideą Narodowego Czytania jest popularyzowanie czytelnictwa, zwrócenie uwagi na piękno polskiej literatury oraz polskiego języka.

Dzień Edukacji Narodowej w ZSZiO

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodzono niezwykle uroczyście. Samorząd Uczniowski osiągnął mistrzowski poziom w organizacji szkolnych imprez. Dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi przygotowano wyjątkowy konkurs, polegający na wykazaniu się wiedzą dotyczącą szkoły, uczniów i nauczycieli.

Uczniowie ZSZiO na Festiwalu Orkiestr w Mundurach

Uczniowie klasy wojskowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy wzięli udział w Festiwalu Orkiestr w Mundurach, który odbył się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie z okazji 20- lecia członkostwa Polski w NATO. Wycieczkę zorganizowali major Piotr Juraś i p. Teresa Hablützel.

Dzień Chłopaka w ZSZiO

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nie zapomniano o tak ważnym święcie, jakim jest Dzień Chłopaka. Cała żeńska społeczność ZSZiO złożyła wszystkim panom życzenia i zaprosiła ich na słodki poczęstunek. Dodatkowo uczennice przygotowały dla chłopców wyjątkową niespodziankę w postaci kilku konkurencji, w których panowie musieli się wykazać znajomością zasad funkcjonowania w świecie kobiet.

Otrzęsiny klas pierwszych w ZSZiO

Otrzęsiny klas pierwszych to szczególny moment zarówno dla starszych uczniów jak i dla tych, którzy dopiero zapoznają się z nową szkołą. Społeczność uczniowska Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących postanowiła powitać młodszych kolegów z klas pierwszych i przyjąć ich do swego grona. Aby lepiej poznać pierwszoklasistów, samorząd uczniowski przygotował kilka konkurencji, z którymi nowi uczniowie musieli się zmierzyć. Zmaganiom konkursowym przyglądało się jury złożone z nauczycieli ZSZiO.

Pierwszy Dzień Wiosny w ZSZiO

21 marca to wyjątkowy dzień w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy, kiedy to hucznie obchodzone jest Święto Pierwszego Dnia Wiosny. W tym roku samorząd uczniowski postanowił w szczególny sposób uczcić ten wyjątkowy dzień i przygotować mnóstwo atrakcji zarówno dla społeczności uczniowskiej, jak i wszystkich pracowników szkoły.

Dzień Kobiet w ZSZiO

8 marca 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodziliśmy Dzień Kobiet. W budynku szkoły przy ulicy Wyborskiej 12 wszystkie panie otrzymały kwiatki. Poczęstowano je także pysznymi słodkościami. W budynku szkoły przy ulicy Jagiełły 3 kobiety zostały poczęstowane smakowitymi ciastami.

Śwęto ZSZiO

W piątek, 18-go stycznia w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodzono Święto Szkoły.

W piątek, 18-go stycznia w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodzono Święto Szkoły. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pod hasłem „Nasz patron”. Chętne...