Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Profil użytkownika Marta Schabińska-Niewiesk

Dzień Edukacji Narodowej w ZSZiO

14 października w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących świętowano Dzień Edukacji Narodowej.

14 października w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Z uwagi na pandemię obchody tego święta miały inny charakter niż w latach ubiegłych. Samorząd...

Dzień Chłopaka w ZSZiO

Jak co roku w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodzono Dzień Chłopaka.

Jak co roku w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodzono Dzień Chłopaka. Niestety pandemia wprowadziła pewne zmiany w sposobie celebrowania tego wyjątkowego dnia. Samorząd Uczniowski postanowił...

Romantyczny piątek w ZSZiO

Jak co roku walentynki w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących są obchodzone w szczególny sposób. I w tym roku samorząd uczniowski dostarczył społeczności uczniowskiej bardzo dużo atrakcji.

Jak co roku walentynki w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących są obchodzone w szczególny...

Święto ZSZiO

Z okazji Święta Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących samorząd szkolny zorganizował konkurs plastyczny. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę przedstawiającą patrona szkoły- Stanisława Staszica.

Święto ZSZiO Z okazji Święta Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących samorząd...

Tydzień Kariery w ZSZiO

Tydzień Kariery w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących to wydarzenie towarzyszące Warmińsko-Mazurskiemu Tygodniowi Kariery, zorganizowanemu w tym roku pod hasłem „Wielokulturowość kapitałem przyszłości”.

Tydzień Kariery w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących to wydarzenie...

Kolejny sukces ZSZiO

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących może się pochwalić kolejnym sukcesem. Tym razem uczennica ZSZiO – Wiktoria Pokrzywnicka- została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie Warmińsko-Mazurskim.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących może się pochwalić kolejnym...

Narodowe Czytanie w ZSZiO

Czytając nowele polskie, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących przyłączył się do akcji Narodowego Czytania organizowanego przez Prezydenta RP od 2012 roku. Ideą Narodowego Czytania jest popularyzowanie czytelnictwa, zwrócenie uwagi na piękno polskiej literatury oraz polskiego języka.

Dzień Edukacji Narodowej w ZSZiO

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodzono niezwykle uroczyście. Samorząd Uczniowski osiągnął mistrzowski poziom w organizacji szkolnych imprez. Dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi przygotowano wyjątkowy konkurs, polegający na wykazaniu się wiedzą dotyczącą szkoły, uczniów i nauczycieli.

Uczniowie ZSZiO na Festiwalu Orkiestr w Mundurach

Uczniowie klasy wojskowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy wzięli udział w Festiwalu Orkiestr w Mundurach, który odbył się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie z okazji 20- lecia członkostwa Polski w NATO. Wycieczkę zorganizowali major Piotr Juraś i p. Teresa Hablützel.

Dzień Chłopaka w ZSZiO

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nie zapomniano o tak ważnym święcie, jakim jest Dzień Chłopaka. Cała żeńska społeczność ZSZiO złożyła wszystkim panom życzenia i zaprosiła ich na słodki poczęstunek. Dodatkowo uczennice przygotowały dla chłopców wyjątkową niespodziankę w postaci kilku konkurencji, w których panowie musieli się wykazać znajomością zasad funkcjonowania w świecie kobiet.