Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Podziel się:

Podziel się:

Złote Mikołajki ZSZiO

Tradycją Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących stał się niezwykle uroczysty sposób świętowania Mikołajek. Samorząd uczniowski wraz z opiekunką- p. Bogumiłą Ciołek i klasą III TE od wielu tygodni pracowali nad tym, by ten wyjątkowy dzień przebiegał w niezwykłej, świątecznej atmosferze.

Tradycją Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących stał się niezwykle uroczysty sposób świętowania Mikołajek. Samorząd uczniowski wraz z opiekunką- p. Bogumiłą Ciołek i klasą III TE od wielu tygodni pracowali nad tym, by ten wyjątkowy dzień przebiegał w niezwykłej, świątecznej atmosferze. Organizatorzy nie tylko przygotowali unikatowe podarunki- specjalnie na tę okazję przygotowane świąteczne pierniki, ale także zapewnili uczniom i wszystkim pracownikom szkoły wiele atrakcji. Największą niespodzianką było zaprojektowanie i wykonanie przez Kamila Krajewskiego- ucznia klasy III TE- strefy Mikołaja, miejsca, w którym ten symbol świąt czekał z prezentami na gości. W tej niezwykłej strefie zadbano nawet o najmniejsze detale, takie jak świąteczny zapach i odpowiednio dobraną muzykę, a przede wszystkim o to, by wszelkie szczegóły związane były ze złotym kolorem, który w tym roku stanowił motyw przewodni organizowanych w szkole Mikołajek. Efekt końcowy przerósł wszelkie oczekiwania.
Dodatkowa atrakcję stanowił konkurs wiedzy o Świętach Bożego Narodzenia zatytułowany Za co kochamy święta. Brali w nim udział przedstawiciele każdej z klas pod opieką wytypowanych wcześniej nauczycieli. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a pytania szalenie trudne. Pierwsze miejsce wywalczyła Drużyna Elfów, czyli uczniowie klas licealnych wraz z Panią Kingą Chmielińską, która była opiekunem tej grupy. Drugie miejsce przypadło Drużynie Reniferów – uczniom klas technikum wraz z opiekunem- Panem Lechem Boruckim. Nikt nie czuł się jednak przegrany, gdyż wszyscy uczestnicy konkursu bawili się bardzo dobrze.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marta Schabińska-Niewiesk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Złote Mikołajki ZSZiO
Oceń artykuł:

(0)