Poniedziałek, 26 października 2020. Imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Podziel się:

Podziel się:

Pierwszy Dzień Wiosny w ZSZiO

21 marca to wyjątkowy dzień w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy, kiedy to hucznie obchodzone jest Święto Pierwszego Dnia Wiosny. W tym roku samorząd uczniowski postanowił w szczególny sposób uczcić ten wyjątkowy dzień i przygotować mnóstwo atrakcji zarówno dla społeczności uczniowskiej, jak i wszystkich pracowników szkoły.

21 marca to wyjątkowy dzień w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy, kiedy to hucznie obchodzone jest Święto Pierwszego Dnia Wiosny. W tym roku samorząd uczniowski postanowił w szczególny sposób uczcić ten wyjątkowy dzień i przygotować mnóstwo atrakcji zarówno dla społeczności uczniowskiej, jak i wszystkich pracowników szkoły. Wszyscy zgromadzili się na boisku szkolnym, by wziąć udział w konkursie dotyczącym tematyki wiosennej. Poszczególne konkurencje związane były z układaniem krótkich wierszy zawierających określone słowa. Uczniowie musieli także zaprojektować oryginalne stroje dla Pani/Pan Wiosny. Zmagania konkursowe dotyczyły również rywalizacji sportowej i przenoszenia przez młodzież balonów bez użycia rąk. Uczniowie prezentowali także przygotowane przez siebie wiosenne przebrania związane z wylosowanymi przez poszczególne klasy kolorami. Ostatecznie jury postanowiło przyznać trzy pierwsze miejsca klasom: II LOA, III LOB i III LOC. Wszyscy bawili się doskonale. Okrzykom radości nie było końca.

autor zdjęć: p.Krzysztof Malta
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marta Schabińska-Niewiesk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Pierwszy Dzień Wiosny w ZSZiO
Oceń artykuł:

(0)