Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Edukacji Narodowej w ZSZiO

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodzono niezwykle uroczyście. Samorząd Uczniowski osiągnął mistrzowski poziom w organizacji szkolnych imprez. Dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi przygotowano wyjątkowy konkurs, polegający na wykazaniu się wiedzą dotyczącą szkoły, uczniów i nauczycieli.

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodzono niezwykle uroczyście. Samorząd Uczniowski osiągnął mistrzowski poziom w organizacji szkolnych imprez. Dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi przygotowano wyjątkowy konkurs, polegający na wykazaniu się wiedzą dotyczącą szkoły, uczniów i nauczycieli. W rywalizacji wzięły udział cztery dwuosobowe drużyny. Zwycięski zespół otrzymał słodkie podarunki. Dodatkowo rozstrzygnięto konkurs na Super Belfra 2019, statuetkę otrzymał ks. Kamil Podlaszuk.
Możliwość wykazania się wiedzą w poszczególnych konkurencjach to tylko jedna z niespodzianek przygotowanych w tym wyjątkowym dniu. Kolejne przygotowano dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi w pokoju nauczycielskim, gdzie czekał na wszystkich zebranych piękny i smaczny tort oraz inne oryginalne przekąski. Zaproszeni przez samorząd uczniowski goście otrzymali wspaniałe niespodzianki. Zgodnie z oczekiwaniami samorządu uczniowskiego ten dzień zostanie na długo zapamiętany zarówno przez uczniów jak i pracowników ZSZiO.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marta Schabińska-Niewiesk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Dzień Edukacji Narodowej w ZSZiO
Oceń artykuł:

(0)