Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Podziel się:

Podziel się:

Romantyczny piątek w ZSZiO

Jak co roku walentynki w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących są obchodzone w szczególny sposób. I w tym roku samorząd uczniowski dostarczył społeczności uczniowskiej bardzo dużo atrakcji.

Jak co roku walentynki w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących są obchodzone w szczególny sposób. I w tym roku samorząd uczniowski dostarczył społeczności uczniowskiej bardzo dużo atrakcji. Młodzież miała okazję wyrazić swoje uczucia, tworząc miłosne graffiti lub przekazując walentynkę ukochanej osobie za pośrednictwem walentynkowej poczty. Dodatkową atrakcję stanowiła wyjątkowa fotościanka z przygotowanymi specjalnie na tę okazję rekwizytami. Ukoronowaniem tego szczególnego święta był konkurs, polegający na napisaniu przez każdą klasę poematu o miłości. Niebywałym talentem artystycznym wykazała się klasa I technikum ekonomicznego po gimnazjum i wywalczyła zasłużone najwyższe miejsce na podium i nagrodę w postaci czekoladowych słodkości.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marta Schabińska-Niewiesk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Romantyczny piątek w ZSZiO
Oceń artykuł:

(0)