Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Podziel się:

Podziel się:

BIEG O ZŁOTY HEBEL

Udało mi się pobić rekord na wymagającym terenie. Teraz wiem, że ciężka praca daje pożądane efekty – wyznaje Zuzanna.

ORISTO BIEG STOLARSKI O ZŁOTY HEBEL - Grodziczno, 16.09.2017.

16 września w miejscowości Grodziczno w powiecie nowomiejskim odbył się ORISTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel. Rywalizacja ta rozegrana po raz pierwszy na najpopularniejszym dystansie 10 km przyciągnęła ponad 180 uczestników.
Ciekawa przyrodniczo, całkowicie asfaltowa trasa o nieco pofałdowanym ukształtowaniu, odpowiednia aura i doskonała organizacja sprawiły, iż zawodnicy nie tylko mogli w komfortowych warunkach pokonać kolejne kilometry, ale również wesprzeć aktywnością cel charytatywny jaki przyświecał całej imprezie.
Ze swojego rekordu na tej trasie cieszyła się reprezentantka drużyny „Nidzica Biega”, Zuzanna Śliwka. Ta młoda, silnie zmotywowana i błyskawicznie rozwijająca się zawodniczka przybyła na metę w czasie 49:31, ze średnim tempem 4:57, co pozwoliło zatriumfować na pierwszym miejscu podium w kategorii K-16.
„To jeden z najlepszych biegów, w jakich uczestniczyłam w tym roku. Udało mi się pobić rekord na wymagającym terenie. Teraz wiem, że ciężka praca daje pożądane efekty”” – wyznaje Zuzanna.
Zuzanna może być inspiracją dla aktywnych młodych ludzi poszukujących pasji i pożytecznego zagospodarowania czasu wolnego :)

E.L. w konsultacji z Zuzanną Śliwką
Fot. Karol Januszewski, Artur Śliwka
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: Ciężka praca przynosi efekty
Oceń artykuł:

(0)