Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Podziel się:

Podziel się:

II. HALOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW W LEKKIEJ ATLETYCE MASTERS

Wspaniali ludzie, którzy potrafią cieszyć się sportem.....

II. HALOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW W LEKKIEJ ATLETYCE MASTERS – Toruń, 17.12.2017.

17.12.17 w Toruniu odbyły się II. Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Masters. W mistrzostwach wzięło udział 150 lekkoatletów "masters" (osoby powyżej 35 r.ż.) . Dodatkowo w zawodach uczestniczyło 20 młodych lekkoatletów, głównie z MKL Toruń sprawdzających swoją formę przed zbliżającymi się zawodami sezonu halowego.
Drużynę „Nidzicę Biega“ reprezentowała Alicja Mielczarek, która swoimi startami na dystansach 60 m i 200 m zdobywała punkty dla województwa warmińsko-mazurskiego. Alicja zajęła I. miejsce swojej kategorii wiekowej.
W punktacji drużynowej mistrzostw zwyciężyła ekipa Województwa Warmińsko - Mazurskiego. Drugie miejsce wywalczyło Województwo Mazowieckie. Na trzecim miejscu uplasowało się Województwo Kujawsko – Pomorskie.
Radość i duma z faktu, że nidziczanka dołożyła cegiełkę do tego zwycięstwa, jest nieopisana.
„To niezapomniane przeżycie, przepiękna, profesjonalna hala sportowa, wspaniali ludzie, którzy potrafią cieszyć się sportem“ – wyznaje Alicja. „Namawiam wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić się na krótkich dystansach, aby wzięli udział w 27. Halowych Mistrzostwach Polski Masters, które odbędą się 24 lutego 2018 także w Toruniu“.

Cała transmisja była relacjonowana na żywo przez TVP Toruń .
Oto link:
https://www.youtube.com/watch?v=hwugWFyeICg

Biegi Alicji na dystansie na 60 m został zarejestrowany w 17 minucie relacji , a na dystansie 200 m - 1 godzina 50 min.


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: Sukces Alicji Mielczarek
Oceń artykuł:

(0)