środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE MASTERS

Alicja Mielczarek znakomicie poradziła sobie na dystansie 60 m i 400 m i zajęła II. miejsce, natomiast na 200 m uplasowała się na III. pozycji.

27. HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE MASTERS - TORUŃ, 24.02.2018.

Blisko 460 lekkoatletów w kategorii Masters rywalizowało w Halowych Mistrzostwach Polski odbywających się w Arenie Toruń.

W 27. edycji Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters, które odbyły się 24 lutego 2018 roku w Arenie Toruń, udział wzięło blisko 460 zawodników, w tym ponad 50 z zagranicy. Zawody przeznaczone są dla osób, które ukończyły 35. rok życia. Zawodnicy startują w kategoriach wiekowych dzielących ich na grupy co pięć lat.
Zawody te satnowią niejako kolejny etap budowania silnej liczebnie i sportowo reprezentacji Polski na mające się odbyć za rok w tej hali 8. Halowe Mistrzostwa Świata Masters.
Przypomnijmy, że to sportowe wydarzenie odbywać się będzie w Toruniu w dniach 24-30 marca 2019 roku.
Mistrzostwa Polski, których organizatorem jest Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters w Toruniu, rozgrywane są zgodnie z przepisami IAAF, WMA, EMA i PZLA. Biorą w nich udział zarówno byli mistrzowie i rekordziści Polski, jak również amatorzy, dla których uprawianie sportu i stawanie do rywalizacji to sposób na zachowanie dobrej kondycji oraz po prostu radość i dobra zabawa.
"Nidzica Biega" miała również tam swoją reprezentantkę. Alicja Mielczarek znakomicie poradziła sobie na dystansie 60 m i 400 m i zajęła II. miejsce, natomiast na 200 m uplasowała się na III. pozycji.
"Super impreza, bardzo dobra organizacja, mimo takiej ilości zawodników i konkurencji, a przede wszystkim ludzie, którzy kochają sport i mimo wieku potrafią się cieszyć rywalizacją" - wyznaje Alicja.

TVP Toruń prowadziła transmisję na żywo relację z mistrzostw.
Biegi Alicji na dystansie 60 m można obejrzeć w czasie : 1godzina 37 minuta relacji i 200 m w 3 godzinie.
https://www.youtube.com/watch?v=tYFKQDhsD7g
Trzeci bieg na dystansie 400 m w drugiej części relacji 3 minuta
https://www.youtube.com/watch?v=b6PtSpS_zOo

Alicja Mielczarek
Fot. Wojciech Mielczarek.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: Kolejny sukces Alicji Mielczarek!
Oceń artykuł:

(0)