Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Podziel się:

Podziel się:

I. SZTAFETOWY BIEG KOBIET

"Nidzica Biega I" uległa jedynie zespołowi "Pszczółkowski Team - Aniołki Pawełka"

I. SZTAFETOWY BIEG KOBIET - Olsztyn, 11.03.2018.

11 marca Park Centralny w Olsztynie rozbłysł uśmiechami dwustu kobiet, które stanęły do specyficznej rywalizacji jaką jest sztafeta.
I. Sztafetowy Bieg Kobiet zorganizowany w samym sercu miasta przez firmę "Aktywuj Formę - Indywidualna Praktyka Trenerska, Paweł Pszczółkowski, miał na celu aktywne uświetnienie Dnia Kobiet poprzez pokazanie siły kobiecości we wspólnym dążeniu do celu.
W imprezie wzięło udział pięćdziesiąt czteroosobowych drużyn, które miały do przebycia dystans 4x1500m.
Po energetyzującej, profesjonalnej rozgrzewce i uroczystej odprawie Panie Kapitan stanęły na linii startu. Punktualnie o 12:00 wyruszyły na kręte ścieżki parkowe, by po 1,5 km przekazać pałeczkę kolejnej zawodniczce niecierpliwie oczekującej w strefie zmian.
Nidziczanki wystartowały w dwóch drużynach: "Nidzica Biega I" (kpt. Ewa Lisek, Zuzanna Śliwka, Barbara Jeszko, Alicja Mielczarek) i "Nidzica Biega II" (kpt. Bożena Żbikowska, Katarzyna Gołębczyk, Anna Lachowicz-Pianka, Monika Wdowiak). Oba składy włożyły w swoje odcinki całą siłę, pasję i możliwości. Z przyjemnością i wzruszeniem można było obserwować jak podczas intensywnej walki na trasie kobiety przekazują sobie moc i ducha rywalizacji oraz jak rodzi się miedzy nimi szczególna więź.
"Nidzica Biega I" uległa jedynie zespołowi "Pszczółkowski Team - Aniołki Pawełka". Uplasowały się na zaszczytnym II. miejscu osiągając czas 23:14 (6000m). "Nidzica Biega II" zajęła 44. lokatę z czasem 32:23.
Na zakończenie każda uczestniczka została obdarowana medalem w kształcie czterolistnej koniczyny, symbolizującej jedność i szczęście oraz zwiastunem wiosny, pięknym, świeżym tulipanem.
Niezapomniane popołudnie i nowe doświadczenie biegowe dostarczyły nidziczankom jeszcze więcej motywacji i determinacji do pracy nad formą.


E.L.
Fot. Wojciech Mielczarek, Artur Szczepkowski, "Fit nie Fat".
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: I. Sztafetowy Bieg Kobiet
Oceń artykuł:

(0)