Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Podziel się:

Podziel się:

XVI Bieg Jakubowy

Kamil Olszewski wywalczył II miejsce

XVI Bieg Jakubowy w Olsztynie – 22.04.2018

Organizatorem zawodów był olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawodnicy mieli do pokonania 10 kilometrową trasę, którą wytyczono na starówce, w Parku Podzamcze, wzdłuż ulicy Artyleryjskiej oraz wokół Jeziora Długiego. Start i meta znajdowała się przy fontannie na Starym Mieście gdzie licznie zgromadzili się kibice i głośno dopingowali każdego finiszującego biegacza.

Na mecie czekali: prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz oraz dyrektor OSiR Jerzy Litwiński, którzy dekorowali okolicznościowymi medalami każdego uczestnika biegu.

W zawodach wzięło udział 359 zawodników. Zwycięzcami biegu okazali się Paweł Pszczółkowski „Pszczółkowski Team” z Olsztyna uzyskując wynik 34:09 oraz Emilia Wołyniec „Rowerysportowy.pl” z Gołdapi z czasem 43:58.
„Nidzicę Biega” reprezentował Kamil Olszewski, który uzyskał wynik 38:24 co dało mu wysokie 8 miejsce w kategorii Open Mężczyzn oraz II miejsce w kategorii wiekowej 20-24 lat.

K.O
Fot. Fit nie FAT, Olsztyn24.pl
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: Kamil Olszewski wywalczył II miejsce
Oceń artykuł:

(0)