Poniedziałek, 18 marca 2019. Imieniny Edwarda, Narcyza, Zbysława

Podziel się:

Podziel się:

SKYWAYRUN MILITARY

"Czas 22:20 to mój nowy rekord. Prawie odleciałam" - entuzjastycznie wyznaje Alicja.

SKYWAYRUN MILITARY - 23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM - 16.06.2018.

Wszyscy obdarzeni pasją biegową wiedzą, że bieganie uskrzydla. Doskonale wie o tym również Monster Event, organizator niezwykłej rywalizacji - SKYWAYRUN w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim.
Na 5-kilometrowej trasie wiodącej po oświetlonym pasie startowym lotniska wojskowego stanęło 780 osób, wśród których znalazła się reprezentantka "Nidzica Biega", Alicja Mielczarek.
Po energicznej i sprawnej, jak na wojsko przystało, rozgrzewce, wystrzał z pistoletu o 21:30 dał znak do startu. Nadchodzący zmierzch, który zdołał już ostudzić gorący oddech czerwcowej soboty, a także płaska i równa nawierzchnia pozwoliła na rozwinięcie skrzydeł zawodnikom. Alicja obdarzona silną motywacją i doskonałą formą przekroczyła błyskawicznie linię mety, za co dostała zjawiskowy medal.
"Czas 22:20 to mój nowy rekord. Prawie odleciałam" - entuzjastycznie wyznaje Alicja. Nidziczanka zajęła 10 miejsce wśród 310 startujących kobiet, co sprawiło nie tylko moc radości, ale i zachęciło ją do jeszcze bardziej wytężonej pracy.
Tuż po biegu poczęstowano przybyłych iście wojskowym wiktem w postaci grochówki.
W czasie trwającego wydarzenia można było podziwiać modele myśliwców i wyposażenia wojskowego.

E.L.
Fot. Wojciech Mielczarek, strona SKYWAYRUN.pl
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: Skywayrun Military
Oceń artykuł:

(0)