środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE MASTERS

Alicja Mielczarek wywalczyła dwa brązowe medale na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce na dystansie 60 m i 200 m.

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE MASTERS - Toruń, 23.02.2019.
23 lutego odbyły się 28. Halowe Mistrzostwa Polski w kategorii Masters na jednym z najpiękniejszych i najbardziej profesjonalnych obiektów na świecie, Arenie Toruń.
Blisko 500 lekkoatletów powyżej 35. roku życia rywalizowało w kilkunastu konkurencjach.
Mistrzostwa Polski, których organizatorem jest Polski Związek Lekkiej Atletyki rozgrywane są zgodnie z przepisami IAAF, WMA, EMA i PZLA.
Obok byłych rekordzistów trenujących od 20-30-tu lat swoich sił próbują tu również amatorzy niejednokrotnie dorównujący formą i entuzjazmem mistrzom minionych lat.
Już po raz drugi reprezentantką Nidzicy na zawodach tej rangi była Alicja Mielczarek. Alicja, po intensywnych przygotowaniach w niesprzyjających warunkach - bowiem treningi w terenie w zimowej aurze nie sprzyjają sprintom - wystartowała w rywalizacji na 60 m i 400 m.
Silnie zmotywowana nidziczanka w imponującym stylu pokonała oba dystanse i zajęła trzecią lokatę. Na piersi Alicji dumnie błysnęły dwa brązowe medale.
28. Halowe Mistrzostwa Polski Masters są preludium do marcowych Halowych Mistrzostw Świata również w Toruniu, gdzie Alicja zmierzy się z rywalkami na dystansie 200 m.
E.L.
Fot. Wojciech Mielczarek
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: Podwójny brąz Alicji Mielczarek
Oceń artykuł:

(0)