Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

BIEG KOBIET - ZAWSZE PIER(W)SI

Rywalizacja ta, oprócz motywowania do aktywnego, zdrowego trybu życia, niosła ze sobą misję uświadomienia kobietom, jak ważne w ich życiu są badania profilaktyczne piersi.

BIEG KOBIET - ANITA - "ZAWSZE PIER(W)SI" - GDYNIA, 19.05.2019

W niedzielę 19 maja Gdynia stała się mekką kobiet z całego kraju. Ponad 1300 pań zebrało się w nadmorskiej scenerii, by solidarnie w niezwykłych różowych koszulkach pokonać wspólnie pięciokilometrową trasę w szczególnym celu. Rywalizacja ta, oprócz motywowania do aktywnego, zdrowego trybu życia, niosła ze sobą misję uświadomienia kobietom, jak ważne w ich życiu są badania profilaktyczne piersi. Podczas wydarzenia można było wziąć udział w badaniu oraz zyskać wiedzę na temat własnego ciała.
„Rośniemy w siłę!” Hasło tegorocznego biegu okazało się jak najbardziej prawdziwe.
Z radością i wzruszeniem można było obserwować rzeszę pań w różnym wieku, które po pełnej pasji rozgrzewce prowadzonej przez energetycznego trenera Nikodema wyruszyły na dwie pętle biegowe Bulwarem Nadmorskim imienia Feliksa Nowowiejskiego, by dać wyraz swojej kobiecości.
W tym niezwykłym miejscu nie mogło zabraknąć trzech wspaniałych kobiet „Nidzica Biega”.
Zuzanna Śliwka z czasem 24:56 pojawiła się jako 77/310 w Open oraz 18/242 w K14-29.
Danuta Piotrowicz (czas 26:32) zajęła 170/1310 miejsce w Open i 78/517 w K30-39. Zuzanna i Danuta debiutowały na BIEGU ANITA „Zawsze PIER(W)SI”.
Po raz trzeci zaś stanęła do rywalizacji Anna Lachowicz-Pianka. Ania z czasem 33:18 zajęła 880/1310 miejsce w Open i 318/455 w K-40-49.
Organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania zapewniając doskonałą oprawę wydarzenia, wspaniałe upominki i wiele innych atrakcji, dzięki którym każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo.

Zuzanna Śliwka, E.L.
Fot. Nadia Pianka, Artur Szczepkowski.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: BIEG KOBIET - ZAWSZE PIER(W)SI
Oceń artykuł:

(0)