Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Podziel się:

Podziel się:

PIDŻAMA RUN DECATHLON

Obowiązywał tu strój startowy - bielizna nocna, czyli piżama.

PIDŻAMA RUN DECATHLON - RUMIA, 31.08.2019

Decathlon, znany dystrybutor odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, po raz drugi zorganizował nieszablonowy bieg – Pidżama Run Decathlon Rumia. Rywalizacja rozegrana w ostatnią sobotę lata była szczególna, bowiem obowiązywał tu strój startowy - bielizna nocna, czyli piżama.
W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 osób.
W odróżnieniu od zeszłorocznego biegu tym razem do pokonania był dystans 5 km. Pogoda dopisała. Popołudniowa godzina startu (18:00) pozwoliła odetchnąć biegaczom od całodziennego upału i przebiec kolejne kilometry w komfortowych warunkach.
„Nidzicę Biega” reprezentowała Monika Wdowiak oraz Anna Lachowicz-pianka. Monika wbiegła na metę jako 26 kobieta z czasem 24:19 i uplasowała się na 57. miejscu Open oraz jako 6. w kategorii K40-49.
Anna Lachowicz- Pianka przekroczyła metę jako 111 kobieta z czasem 30:26. Uplasowała się na 163 miejscu Open i 27. kategorii K40-49.
Monice i Ani towarzyszyła ich własna wierna strefa kibica Tomasz i Miłosz Wdowiak.

M.W
Fot. Tomasz Wdowiak
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: Nidziczanie na... Pidżama Run!
Oceń artykuł:

(0)