Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

EVOTRIATHLON KRYNICA MORSKA

Bogdan Szczepuchowski wywalczył trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.n

EVOTRIATHLON KRYNICA MORSKA 2019
1 września skąpana w słońcu Krynica Morska zaprosiła fascynatów trójdyscypliny na ostatnie z serii zawody EVOTRIATHLON 2019. Cykl ten, rozgrywany od maja do września, to propozycja zarówno dla debiutantów, jak i zawodowców. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja SILNI CIAŁEM NIEZŁOMNI DUCHEM, Urząd Miasta Krynica Morska i SPORTEVO TRIATHLON TEAM, grupa profesjonalnych trenerów, dzieląca się swoim doświadczeniem i zamiłowaniem do zdrowego trybu życia, na co dzień wychowująca grupę przyszłych triathlonistów.
Letni kurort nadmorski tego dnia odkrył swoje przepiękne zakątki przed 180 zawodnikami startującymi w samo południe z Mariny Jachtowej na dystansie 1/4 i 1/8 Ironmana, tak indywidualnie jak i w sztafetach.
Z 1/8 tym razem postanowił zmierzyć się reprezentant „Nidzica Biega” Bogdan Szczepuchowski. Na zawody, słynne z profesjonalnej organizacji oraz niezwykłej atmosfery, Bogdan czekał cały sezon, bowiem dodatkowym walorem oprócz wspaniałej rywalizacji sportowej była możliwość odpoczynku wraz z najbliższymi w miejscu tak urokliwym i gościnnym. Bliskość rodziny i przyjaciół okazała się najlepszym „zastrzykiem” motywacyjnym, gdy przyszło Bogdanowi zmagać się ze wzburzonymi falami Zalewu Wiślanego na dystansie 0,475 kilometra. 22,5 kilometra jazdy na rowerze okazało się łatwiejszym wyzwaniem. W dobrym stylu Bogdan zakończył start biegiem na 5,275 km, co pozwoliło mu osiągnąć łączny czas 1:21:02:99. Naszego zawodnika uhonorowano trzecim miejscem w kategorii M-50. Bogdanowi udało się poprawić czas z zeszłego roku, choć przyznaje, że tym razem konkurencja była mocna.

E.L.
Fot. Wojciech Zwierzyński.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: EVOTRIATHLON KRYNICA MORSKA
Oceń artykuł:

(0)