środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Podziel się:

Podziel się:

Bieg Leśnika

Bieg w deszczowy dzień i to nie z delikatną mżawką czy przelotnymi opadami lecz z prawdziwą ulewą.

BIEG LEŚNIKA W WIELBARKU - 08.09.2019- 10 km w ulewnym deszczu

W końcu, po wielu biegach rozgrywanych przy prawie letniej ciepłej wrześniowej aurze, mieliśmy bieg w deszczowy dzień. I to nie z delikatną mżawką czy przelotnymi opadami lecz z prawdziwą ulewą. Taką, na jaką przyroda czekała już od paru tygodni.

Biegaczom deszcz okazał się niestraszny, małe niedogodności jak mokre ubrania, zniekształcone fryzury czy rozmoknięte numery startowe wynagrodziła satysfakcja sportowa, ciepły posiłek pod namiotem i medal z łosiem, który był bohaterem tegorocznej edycji biegu. Kto chciał dowiedzieć się więcej o łosiu mógł zajrzeć do ulotki lub podejść do niezawodnego Posterunku Edukacyjnego
Trasę biegu najszybciej pokonał Maciej Wojciechowski ze Szczytna, który już kilka razy gościł na podium Biegu Leśnika. Drugi był Maciej Dąbrowski z Giedajt, a trzeci Denis Guzowski z Ustki. Wśród pań najszybsza była Klaudia Baczewska z Ostrołęki.
W wielbarskim leśnym biegu naszą grupę reprezentowali trzej panowie: Paweł Jabłoński , Bogdan Sowiński i Wojciech Żulczyk.
Paweł pobiegł rewelacyjnie zajmując 4 miejsce z czasem 40,35 min ( Paweł miał coś do udowodnienia ).
Bogdan ukończył bieg na 67 miejscu OPEN z czasem 56,25 min.
Wojtek - miejsce 86 z czasem 1, 06, 28.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni i z aury i wyników.
Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Wojciech Żulczyk
Fot. Bogdan Sowiński, Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wielbark.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Marcjanik oraz opublikowany na portalu Nidzica: Bieg Leśnika
Oceń artykuł:

(0)