środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

Tydzień Naukowca w Przedszkolu Nr 4 "KRAINA ODKRYWCÓW"

DOŚWIADCZAMY, EKSPERYMENTUJEMY, BADAMY...................... W NASZYM PRZEDSZKOLU

W dniach 23.10.-27.10 w przedszkolu Nr.4 KRAINA ODKRYWCÓW w Nidzicy zorganizowany został Tydzień Naukowca, w który wprowadziły dzieci w świat doświadczeń, eksperymentów, badań............................................
W tych dniach nauczycielki z każdej grupy prowadziły doświadczenia i zabawy badawcze.Gościliśmy uczniów z Zespołu Szkół nr 1 pod kierunkiem Elżbiety Ciszek,D. Taratyckiej które we wszystkich grupach wiekowych przeprowadziła wiele doświadczeń dostarczając wiele radości i pożytecznych wiadomości.
Przeprowadzone zostały również doświadczenia, zabawy badawcze przez rodziców , którzy z wielkim zaangażowaniem wyjaśniali dzieciom różne zaistniałe zjawiska.
KRAINĘ ODKRYWCÓW odwiedzili również uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Nidzicy pod kierunkiem p. I. Witczak,którzy pokazali eksperymenty i doświadczenia z dziedziny fizyki, oraz przyjechało do nas Mobilne Planetraium.

Justyna Worobiej
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole Nr 4 w Nidzicy oraz opublikowany na portalu Nidzica: Tydzień Naukowca
Oceń artykuł:

(0)