środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

Pożegnanie Pani Jesieni W Przedszkolu Nr 4

W dniu 24 listopada 2017 do Przedszkola Nr 4 Kraina Odkrywców w Nidzicy zawitała pani Jesień, żeby pożegnać się z dziećmi.

Za oknem było szaro i mokro, ale za to w przedszkolu dominującym kolorem był ulubiony kolor pani Jesieni- pomarańczowy. A to za przyczyną pani z grupy V E. Jul, która w dniu 24 listopada zorganizowała uroczystość wraz z dziećmi pt "Pożegnanie jesieni" połączony z pomarańczowym dniem. Tego dnia wszyscy pracownicy Przedszkola Nr 4 oraz przedszkolaki przyszli ubrani na pomarańczowo. Posiłki tego dnia były również koloru pomarańczowego. Z okazji tak ważnego dnia przygotowano dla dzieci wiele atrakcji. Nauczycielka przedstawiła montaż słowno -muzyczny oraz inscenizację "O Gąsiareczce, Kasieni i o cudownych listkach Pani Jesieni" . Po przedstawieniu dzieci przeniosły się do królestwa Pani Jesieni . Wszystkie grupy w swoich salach wykonywały zadania, które pani Jesień zostawiła im w listach, rozwiązywały zagadki oraz wykonywały różne prace plastyczne. W tym dniu Jesień zakończyła swoje panowanie i ustąpiła miejsca zimie.

E.Jul
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole Nr 4 w Nidzicy oraz opublikowany na portalu Nidzica: Pożegnanie Pani Jesieni
Oceń artykuł:

(0)