środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Profil użytkownika Piotr Kościjańczuk

Marek Nachtygal Trenerem Roku 2019 w dziedzinie sportu młodzieżowego

Marek Nachtygal, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy, trener młodzieży i działacz nidzickiego Towarzystwa Sportowego NIDA, trener kadry Województwa Warmińsko-Mazurskiego i asystent trenera Kadry Narodowej osiągnął ze swoimi podopiecznymi w roku 2019 i latach wcześniejszych wiele sukcesów na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej, europejskiej i światowej.

II miejsce młodych piłkarzy Dwójki Nidzica

W niedzielę 22.10.2020 roku w Morągu odbył się Finałowy Regionalny Turniej Piłki Nożnej kategorii "ŻAK" chłopców z rocznika 2012 i młodsi. W turnieju wystąpiło 6 zespołów: MKS Kaczkan Huragan Morąg, OKS Sokół Ostróda, AS Stomil Olsztyn, KKS Warmia Olsztyn, MKS Kaczkan Huragan II Morąg i UKS Dwójka Nidzica.

Dwójka odwiedziła Warmiolandię

27 lutego 2020 r. uczniowie klas: II b, III b i V a Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy wraz z nauczycielami oraz zaprzyjaźnionymi rodzicami wybrali się na wycieczkę do Olsztyna.

Uczestnicy wyprawy wzięli udział w ekranizacji filmowej lektury szkolnej...

Młodzież Dwójki w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” skłaniają do refleksji nad trudnymi i tragicznymi wydarzeniami z naszej historii. Przywołują pamięć o ludziach walczących o Polskę do utraty tchu, nadziei, a na koniec również życia. Część polskiego dziedzictwa historycznego stanowi los bohaterów – straceńców, którzy dobrze zasłużyli się ojczyźnie, w poczuciu obowiązku i miłości do niej.

Ogólnopolski sukces Dwójkowych cheerleaderek

W sobotę 15 lutego nidzickie cheerleaderki wzięły udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Scenicznego i Sztuki Baletowej „Piruet” w Białymstoku. Nasze utalentowane dziewczynki z „Dwójki” zaprezentowały się wyśmienicie i wytańczyły I, II oraz III miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

I miejsce młodych piłkarzy Dwójki Nidzica

W niedzielę 16 lutego 2020 w Mrągowie odbył się halowy turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2012 MAZURY WINTER CUP ELITE YOUTH 2020.

W turnieju wystąpiło 6 zespołów: MKS MRĄGOWIA, MINI SOCCER MRĄGOWO II, MINI SOCCER MRĄGOWO, MAZURIA GIŻYCKO, PISA BARCZEWO, DWÓJKA NIDZICA. Grano systemem "każdy...

Trzecie miejsce młodych piłkarzy Dwójki Nidzica

W sobotę, 4 stycznia 2020 roku w Jonkowie odbył się halowy turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2012 i młodsi - "Młody Piłkarz Cup 2020". W zawodach brało udział 13 zespołów podzielonych na 2 grupy. Wyniki grupowe naszej drużyny z: MKS Mrągowo X 11:0, MP Morąg 6:1, MP Jonkowo 4:2, AS Stomil Olsztyn X 4:1, Czereś Olsztyn 5:1, UKS Jedynka Nidzica 8:0.

Pierwszaki z „Dwójki” w ZUS

ZUS nie jest taki nudny jak niektórzy przypuszczają. Podczas wizyty dzieci nie tylko dowiedziały skąd się biorą emerytury i renty oraz, dlaczego należy płacić składki na ubezpieczenia społeczne, ale też z bliska zapoznały się z pracą urzędnika ZUS.

Sukces młodych piłkarzy Dwójki Nidzica

W sobotę 14 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Nidzicy odbył się półfinałowy turniej halowej piłki nożnej chłopców urodzonych w roku 2012 w kategorii „Żak”.

W turnieju wystąpiło 6 zespołów: ITS Jeziorak Iława, GKS Stawiguda, KS Constract Lubawa, GSZS Delfin Rybno, UKS Mały Jeziorak...

Szachiści z „Dwójki” na turnieju drużynowym w Ostródzie

Dnia 6 grudnia nasza drużyna szachistów w składzie Anna Wasiłowska kl III, Łukasz Wasiłowski kl II , Szymon Sarbiewski kl II i Bartosz Szalis kl VI wzięła udział w turnieju szachowym.

Były to Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci w Drużynowych...