Niedziela, 18 marca 2018. Imieniny Edwarda, Narcyza, Zbysława

Profil użytkownika Piotr Kościjańczuk

POBIEGLI KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH JUŻ PO RAZ SZÓSTY

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy tradycyjnie uczestniczyli po raz kolejny w biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zimnej Wodzie zorganizowanego przez pana Wojciecha Żulczyka.

Bieg Tropem Wilczym jest jedną z największych imprez sportowo-historycznych...

ZWYCIĘSTWO CHEERLEADEREK Z NIDZICKIEJ "DWÓJKI" W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA

Pod koniec lutego w Elblągu odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego „ŻUŁAWY DANCE PROJECT” 2018. Podczas turnieju, który trwał cały dzień swoje popisy zaprezentowało 110 tancerzy z całej Polski.

Nidzickie Czaderki w składzie: Ola Łukaszewska, Iga Potapiuk, Martyna Wierzbicka,...

Z odblaskiem bezpieczniej

Pod takim hasłem w dniu 16.01.2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy odbyły się zajęcia z najmłodszymi uczniami, przeprowadzone przez st. asp. Janusza Kawkę, podczas których przedstawiciel nidzickiej policji przybliżył dzieciom tematykę bezpiecznego poruszania się po drodze.

Z Burmistrzem o rozdeszczowywaniu, ślubach i lokalnej demokracji

Ostatniego dnia I półrocza uczniowie klas gimnazjalnych Dwójki postanowili poszerzyć swoją wiedzę na temat działania lokalnej demokracji.

W tym celu postanowili odwiedzić władze naszego miasta i gminy: Burmistrza Nidzicy, Pana Jacka Kosmalę, i Zastępcę Burmistrza, Pana Leszka Śpiewaka. Na...

Dzień Babci i Dziadka w Dwójce

Dzień Babci i Dziadka dzisiaj w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kajki w Nidzicy był bardzo uroczyście obchodzony. Przybyło dużo gości, najbliższych sercom dzieci.

Z radością i zaangażowaniem, dzieci zaprezentowały program artystyczny, który...

Drużyna z Dwójki trzecia w wojewódzkim turnieju

05. stycznia br. w Giżycku odbył się Wojewódzki Turniej Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w halowej piłce nożnej chłopców z roczników 2002-2004.

Wystąpiło w nim 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy: GR A: SP nr 2 Nidzica, SP nr 1 Giżycko, Gimnazjum Węgorzewo. GR...

Olimpiada Matematyczna Juniorów przyniosła pierwsze sukcesy

Dwoje uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 zakwalifikowało się na Zawody II stopnia Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Są to ogólnopolskie zawody, o wysokim standardzie merytorycznym, skierowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Poprzez zmagania z zadaniami konkursowymi, uczestnicy OMJ zyskują...

Świąteczny Łańcuch Nadziei w Szkole Podstawowej Nr 2

Świąteczny Łańcuch Nadziei to akcja bożonarodzeniowa, która weszła do kalendarza cyklicznych imprez szkoły.

Wszyscy uczniowie pod kierunkiem nauczycieli wykonali kolorowy łańcuch złożony z kilku tysięcy ogniw. Każde ogniwo to jedno serce. Połączeni tym niezwykłym łańcuchem wysłuchaliśmy...

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W „DWÓJCE”

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia zagościł już w naszym przedszkolu. Tuż przed Świętami w grupie 3-latków odbyły się WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE.

W rodzinnej atmosferze, powstały pełne uroku ozdoby i dekoracje świąteczne. Rodzice naszych przedszkolaków odkrywali swoje talenty...

Santa Claus Night Investigation - Nocne Poszukiwania Świętego Mikołaja w Szkole Podstawowej Nr 2

Jak zawsze, tak i w tym roku w późny piątkowy wieczór uczniowie klas IV A, IV C, V A, V C tradycyjnie podczas „Santa Claus Night Investigation” poszukiwali tego „Starszego Jegomościa”.

Realizując zadania, w języku angielskim, na poszczególnych stacjach uczestnicy dotarli do Jego kryjówki....