Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Podziel się:

Podziel się:

IV PIKNIK RODZINNY

Miesiąc maj i czerwiec to szczególny czas, wiosna w pełni i trzy święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca jest, więc świetna okazja, aby wspólnie spędzić czas.

Tradycją stało się, iż z okazji „Dnia rodziny” w Oddziale Przedszkolnym przy SP nr 2 organizowany jest festyn, na który zapraszamy wychowanków wraz z rodzicami. Impreza ta już od kilku lat na stałe weszła do naszego kalendarza przedszkolnego. W piękny, słoneczny wtorek 6 czerwca 2017 roku w naszym przedszkolu miał miejsce IV Piknik Rodziny. Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców, którzy pojawili się w komplecie wraz ze swoimi rodzinami oraz zaproszonych gości. Z zaproszenia skorzystali Burmistrz Miasta Nidzica – Pan Jacek Kosmala, Zastępca Burmistrza – Pan Leszek Śpiewak i Dyrektor CUW – Pani Małgorzata Sawicka. Na pikniku integrowali się rodzice, dziadkowie, dzieci, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęliśmy występami wszystkich grup przedszkolnych. W pięknej czerwcowej aurze dzieci prezentowały układy taneczne oraz wiersze i piosenki dedykowane rodzicom. Następnie wystąpili rodzice, których występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Po części artystycznej na dzieci i Rodziców czekały kiełbaski z grilla oraz przepyszne ciasta podarowane przez rodziców.
Dziękując wszystkim za ich trud i starania, wierzymy, że za rok równie doskonale będziemy się wspólnie bawić.

Dorota Kosińska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Piotr Kościjańczuk oraz opublikowany na portalu Nidzica: IV Piknik Rodzinny
Oceń artykuł:

(0)