Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Podziel się:

Podziel się:

PRZEDSZKOLACZEK TO JEST ZUCH…

Takimi słowami piosenki rozpoczął się dzień 14 października w grupie dzieci 3 letnich z Oddziału Przedszkolnego przy SP Nr 2. Tego dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – Pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania Gości i przedstawienia części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były, więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce. Następnie Pani Dyrektor Dorota Dorozińska i Pan Marek Nachtygal dokonali uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, książeczki i kuferek obfitości. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Małgorzacie Sawickiej za udział w uroczystości i przekazane nam życzenia wraz z prezentem oraz życzliwość okazywaną, na co dzień przedszkolnym działaniom. Gorące podziękowania i pozdrowienia kieruję również do Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola, którzy pomagali przygotować naszą uroczystość.

Dorota Kosińska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Piotr Kościjańczuk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Przedszkolaczek to jest zuch
Oceń artykuł:

(0)