Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Podziel się:

Podziel się:

Wielka radość w przedszkolu w SP 2!

Mamy bardzo zdolne dzieci w oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 w Nidzicy. Podczas IV Festiwalu kolęd pt. „Przedszkolaki śpiewają kolędy”, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Rączkach w dniu 14.12.2017 r. nasze dzieci popisały się talentem muzycznym.

I miejsce w grupie dzieci starszych zajęła Klaudia Telicka, przygotowana przez Panią Annę Wołojewicz, II miejsce w tej samej kategorii zajęła Ola Niewiesk, przygotowana przez Panią Krystynę Radzymińską. W kategorii dzieci młodszych II miejsce zajął Miłosz Kosmala, przygotowany przez Panią Joannę Pomichowską. Wyróżnienie w kategorii dzieci młodszych otrzymały: Ola Pytlarczyk i Hania Drządzewska, które przygotowała Pani Dorota Kosińska. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach. Jesteśmy bardzo dumne z ich osiągnięć. Gratulujemy Rodzicom zdolnych pociech.
Joanna Pomichowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Piotr Kościjańczuk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Wielka radość w przedszkolu w SP 2!
Oceń artykuł:

(0)