Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Podziel się:

Podziel się:

Po prostu: "Duma nas rozpiera!"

Tegoroczne finały wojewódzkich konkursów przedmiotowych okazały się niezwykle udane dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nidzicy. 8 tytułów laureata i 10 finalisty napawa nas, społeczność szkolną dumą i radością. A oto lista wyróżnionych wraz z opiekunami.

Wojewódzki konkurs języka angielskiego, laureatka: Weronika Madyś oraz finaliści: Aleksandra Jasińska, Adam Kujawski, Zofia Krzyżak i Maciej Stefański. Opiekunki, panie: Mariola Podolska-Maculewicz i Iwona Nasiadka.
Wojewódzkie konkursy z historii i wiedzy o społeczeństwie, laureaci: Damian Rudziński - dwukrotnie z historii i wos-u, Weronika Madyś i Mikołaj Sieciński, laureaci z wos-u oraz Patrycja Kowalska, finalistka z historii. Opiekunka: Joanna Marcjanik.
Wojewódzki konkurs z fizyki, laureatka Magdalena Domańska, finalista Adrian Borkowski, opiekun: pani Ewa Jakubowska.
Wojewódzki konkurs z geografii, laureat Mikołaj Sieciński i finaliści: Aleksander Bąkowski, Weronika Madyś i Dominika Cendrowska. Opiekunem jest: pani Joanna Bąkowska.
W wojewódzkim konkursie z matematyki finalistką została Magdalena Domańska, którą opiekowała się pani Mirosława Kaszubska. Weronika Madyś, czwarty tytuł laureata zdobyła w wojewódzkim konkursie z języka polskiego. Weroniką opiekowała się pani Katarzyna Borek-Osińską.
Wszystkim uczniom i ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
szkoła
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Piotr Kościjańczuk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Brawo! 8 tytułów laureata i 10 finalisty
Oceń artykuł:

(0)