Poniedziałek, 25 marca 2019. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

Podziel się:

Podziel się:

The School in My Dreams

Międzynarodowe uznanie wizji szkoły marzeń w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy - wyniki konkursu „The School in My Dreams".

Efektem współpracy między szkołami z Turcji, Rumunii, Ukrainy i Polski było przeprowadzenie konkursu, który polegał na przedstawieniu swojej idealnej szkoły w kreatywny sposób. Uczestnicy mogli popisać się w aż 4 kategoriach: zdjęcia, krótki filmik, plakat z motto oraz opowiadanie bądź artykuł, czyli dla każdego coś miłego. Uczniowie naszego gimnazjum ponownie stanęli na wysokości zadania i sięgnęli po najwyższe lokaty we wszystkich kategoriach. Zdjęcie Szymona Siedlikowskiego z klasy 2b werdyktem międzynarodowego jury otrzymało 3 miejsce, filmik drużyny z klasy 3b w składzie Maciej Stefański, Magda Domańska, Weronika Madyś, Ola Jasińska, Zuzia Olszewska, Cezary Borkowski, Adam Kujawski, Dominika Roman, Mateusz Kaczmarek uzyskał 2 miejsce, a nagranie Aleksandry Łamejko i Alicji Borkowskiej 4 miejsce. W kolejnej części, tym razem pracy plastycznej, plakat na 2 miejscu uplasowała się Aleksandra Łamejko, a Zuzanna Ankudowicz , Alicja Borkowska i Weronika Madyś kolejno na 4, 5 i 6 pozycji. W sekcji dziennikarsko-literackiej bezkonkurencyjnym okazał się być artykuł Weroniki Madyś uzyskując 1 miejsce, a jej koledzy z klasy Maciej Stefański i Adam Kujawski zajęli następująco 6 i 7 miejsce.
W realizacji zadań konkursowym uczniom pomagała niezastąpiona Pani Mariola Podolska- Maculewicz.
Weronika Madyś, uczennica klasy 3b gimnazjum
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Piotr Kościjańczuk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Szkoła marzeń
Oceń artykuł:

(0)