Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Uczniowie Dwójki na Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych

Trójka uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nidzicy uczestniczyła 5 czerwca w Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych, zorganizowanych przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Zaszczyt ten spotkał Weronikę Madyś, trzykrotną laureatkę konkursów z języka angielskiego (op. Mariola Podolska-Maculewicz), wiedzy o społeczeństwie (op. Joanna Marcjanik) i języka polskiego op. Katarzyna Borek-Osińska), Mikołaja Siecińskiego – laureata konkursów z wiedzy o społeczeństwie (op. Joanna Marcjanik) i geografii (op. Joanna Bąkowska) oraz Damiana Rudzińskiego – dwukrotnego laureata z historii i wiedzy o społeczeństwie (op. Joanna Marcjanik). Nasi uczniowie, jako jedyni reprezentanci powiatu nidzickiego otrzymali nagrody książkowe i dyplomy uznania z rąk Wicewojewody Warmińsko-Mazurskiego, pana Sławomira Sadowskiego i Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, pana Marka Nowackiego. W Gali uczestniczyła także, niezwykle dumna ze swoich uczniów i nauczycieli dyrektor Dwójki, pani Dorota Dorozińska.

Piotr Kościjańczuk
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Piotr Kościjańczuk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Uczniowie Dwójki na Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych
Oceń artykuł:

(0)