Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Marzenia się nie spełniają, marzenia SIĘ spełnia

Marzenia się nie spełniają, marzenia SIĘ spełnia - młodzież Dwójki na II Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości 8 czerwca 2018 roku najlepsza młodzież nidzickich Dwójki reprezentowała nasze miasto na prestiżowym II Kongresie Przyszłości w Olsztynie. Dzięki inicjatywie redakcji Gazety Nidzickiej i burmistrza naszego miasta Jacka Kosmali 6 uczniów z klasy 3b gimnazjum przy SP 2 skorzystało z niesamowitej okazji wyjazdu na drugi dzień targów w Centrum Konferencyjnym UWM.

Do wyboru mieli bardzo wiele różnych atrakcji. Każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie- od paneli z najlepszymi mówcami motywacyjnymi w kraju po warsztaty mody i szyku aż do tajników prowadzenia biznesu i medialnej promocji. Największym zainteresowaniem cieszył się wykład Jakuba B. Bączka- trenera mentalnemu reprezentacji Polski siatkarzy i ludzi sukcesu, rapera Arkadio, artysty Mariusza Kędzierskiego oraz słynnej aktorki Ewy Kasprzyk, którzy z chęcią dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Były one prowadzone przez znane osobowości telewizyjne- Krzysztofa Ibisza i Piotra Gąsowskiego. Oprócz tego chętni mogli obejrzeć najnowsze samochody i doświadczyć na własnej skórze dachowania, dzięki czemu docenili rolę pasów bezpieczeństwa. Dziękujemy za inspirację i poszerzenie naszych horyzontów!
Weronika Madyś, uczennica klasy 3b gimnazjum
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Piotr Kościjańczuk oraz opublikowany na portalu Nidzica: Marzenia się nie spełniają, marzenia SIĘ spełnia
Oceń artykuł:

(0)