środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

Kulka – zabawa na okrągło!

Kulka to niewielka leśna osada położona niedaleko Szczytna. Dzięki ośrodkowi, który tam powstał stała się miejscem tętniącym życiem i pozytywną energią.

5 czerwca ten niezwykły świat „zabawy na okrągło” odwiedzili uczniowie z klasy 1a (wychowawca Monika Pińczewska Czepło) i 3a (wychowawca Beata Ewa Dąbrowska). Program wypełniony był po brzegi atrakcjami. Dzieci wspinały się po nowoczesnej, wolnostojącej 8,5m ściance. Niektórzy pokonywali własne słabości, a 7 śmiałków, którym udało się wspiąć na sam szczyt zasłużyło na gromkie brawa i uznanie kolegów oraz przypinki „Mistrza Kulki”. W symulatorze lotów kosmicznych wszyscy mogli się przekonać o swojej odporności na przeciążenie panujące w odległych galaktykach, a skoki na eurobungee dały wszystkim niesamowitą frajdę i możliwość wykonywania salt i akrobacji. Szereg zabaw i gier podczas zajęć „Akcja integracja” nie tylko budował wzajemne zaufanie między uczestnikami, ale też był świetną zabawą dla wszystkich. Wszystkie te atrakcje, do tego ruch, zabawa, poczucie wspólnoty, atmosfera beztroski, pyszny posiłek i słoneczna pogoda sprawiały, że dla dzieci będzie to z pewnością niezapomniany dzień.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: ZSnr1 oraz opublikowany na portalu Nidzica: Kulka – zabawa na okrągło!
Oceń artykuł:

(0)