Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Podziel się:

Podziel się:

VI Gala Talentów Jedynki

7 czerwca już po raz szósty odbyła się Gala Talentów Jedynki. Gala na dobre zadomowiła się w kalendarzu najważniejszych wydarzeń szkolnych.

Promowanie i docenianie uzdolnionych uczniów uważamy za swój miły obowiązek. Kibicujemy naszym podopiecznym w rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań. Cieszymy się z każdego ich osiągnięcia i jesteśmy dumni, że możemy w tym współuczestniczyć. Kończący się rok szkolny obfitował w różnorodne sukcesy uczniów Jedynki, którzy zdobywali tytuły laureatów, osiągali wysokie lokaty i wyróżnienia w konkursach kuratoryjnych, na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym, gminnym. Podczas Gali zostali oni uhonorowani pamiątkowymi dyplomami za osiągnięcia w kategoriach: konkursy matematyczne i przyrodnicze, literackie i historyczne, językowe, recytatorskie, artystyczne i plastyczne. Całość przeplatana była występami nagrodzonej młodzieży – był taniec, śpiew, recytacja wierszy w j. polskim i niemieckim. Podczas uroczystości byli z nami: Burmistrz Nidzicy Pan Jacek Kosmala, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia, Pomocy Społecznej i Polityki Prorodzinnej – Pan Andrzej Ruś, Radni Rady Miejskiej – Pana Jacek Zieliński i Pan Marek Kierzkowski, Przedstawiciele Rady Rodziców, bliscy i nauczyciele nagrodzonych uczniów.
Galę przygotowali: Beata A. Dąbrowska, Anna Czarzasta, Joanna Zielińska, Krzysztof Partyka, prowadzili Beata A. Dąbrowska i Dariusz Marcin Kosobucki. Serdeczne dziękujemy Panu Wojtkowi Koszewskiemu, który jest autorem zdjęć z Gali.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: ZSnr1 oraz opublikowany na portalu Nidzica: VI Gala Talentów Jedynki
Oceń artykuł:

(0)