Piątek, 19 kwietnia 2019. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Podziel się:

Podziel się:

"Młodzież z Jedynki w patriotycznym występie dla Nauczycieli Emerytów"

Montaż słowno – muzyczny pt. „W hołdzie Komendantowi”, który uczniowie naszej szkoły przygotowali na uroczystą akademię z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, miał swoją premierę 3 dni wcześniej.

Młodzi aktorzy wystąpili przed licznym, niezwykle wdzięcznym i życzliwym gronem Nauczycieli emerytów z różnych szkół. Spotkanie miało miejsce w sali OREW w Nidzicy. Przedstawienie przygotowane przez uczniów IIIc, IIIa i 8 c pod kierunkiem Pani Małgorzaty Brzozowskiej, Anny Czarzastej i Pana Krzysztofa Partyki spotkało się z miłym przyjęciem i ogromnym uznaniem. Spotkaniu towarzyszyły łzy wzruszenia oraz bardzo ciepła, rodzinna atmosfera, która dla obydwu stron była piękną lekcją historii i kształtowania międzypokoleniowej więzi. Uczniowie podarowali Nauczycielom biało – czerwone przypinki, a sami zostali nagrodzeni słodyczami i ogromną dawką serdeczności.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SPnr1 oraz opublikowany na portalu Nidzica: "Młodzież z Jedynki w patriotycznym występie dla Nauczycieli Emerytów"
Oceń artykuł:

(0)