Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Podziel się:

Podziel się:

Pierwszoklasiści z 1 c poznają zawód tapicera

29 października uczniowie klasy 1c wraz z wychowawcą p. Pauliną Wiśniewską wybrali się na kolejną, ciekawą wyprawę do nidzickiego zakładu pracy.

Tym razem dzieci odwiedziły firmę AWA MEBEL, która produkuje meble tapicerowane. Właściciel, Pan Aleksander Waćkowski oprowadził pierwszoklasistów po całym zakładzie i pokazał proces produkcyjny. Dla dzieci niezwykłym doświadczeniem było uzmysłowienie sobie ile osób jest zaangażowanych w produkcję mebli, ilu do tego potrzeba nowoczesnych maszyn i jak wiele jest poszczególnych etapów produkcji, by piękna i wygodna kanapa trafiła do naszych mieszkań. Dzieci tego nie dnia nie tylko poznały bliżej zawód stolarza, tapicera, szwaczki, przedsiębiorcy, ale też świetnie się bawiły, a zakład opuściły z prezentami, pięknymi poduszeczkami uszytymi w AWA MEBEL. Serdecznie dziękujemy za okazaną gościnność, prezenty oraz ciekawą lekcję zawodoznawczą.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SPnr1 oraz opublikowany na portalu Nidzica: Pierwszoklasiści z 1 c poznali zawód tapicera
Oceń artykuł:

(0)