Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Profil użytkownika Urszula Kowalska

Festiwal Nauki w Przedszkolu nr 2

Tradycyjnie, jak co roku z początkiem nastania wiosny, w Przedszkolu nr 2 odbył się Festiwal Nauki. Dzieci zdobywały wiedzę z różnych dziedzin nauki poprzez doświadczenia prowadzone przez rodziców jak i nauczycieli.

14 marca przez cały dzień, w Przedszkolu nr 2 w Nidzicy, odbywały się doświadczenia...

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM W PRZEDSZKOLU NR 2.

Zawód górnika jest jednym z najcięższych i najbardziej niebezpiecznych zawodów. Przedszkolaki z Przedszkola Nr 2 w Nidzicy miały okazję zapoznać się z tym zawodem rozmawiając z górnikiem, który pracował w jednej z najsłynniejszych kopalni w Polsce.

Dzień Pluszowego Misia.

Historia pluszowego misia wraca do naszego przedszkola co roku, ponieważ każde dziecko ma swojego ulubionego misia, o którego dba i z którym czuje się bezpiecznie.

24 listopada zgodnie z tradycją naszego Przedszkola odbył się Dzień Pluszowego Misia. Dzieci tego dnia przyniosły ze sobą swoje ukochane...

Pasowanie na Przedszkolaka w Przedszkolu nr 2.

23 listopada 2017 roku w Przedszkolu Nr 2 w Nidzicy odbyła się uroczystość – „Pasowanie na przedszkolaka w grupie 3-latków-„Biedroneczki”.

Na kilka dni przed uroczystością rodzice oraz pani dyrektor otrzymali kolorowe zaproszenia, które wzbudziły ogólne zainteresowanie. Spowodowały też, że...

Niech każdy się dowie, że dziecko to też człowiek!

Dzieci, tak samo jak dorośli, mają swoje prawa i obowiązki o których rozmawiamy w naszym przedszkolu bardzo często jednak Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka jest dla nas dniem szczególnym.

20 listopada 2017 r. w Przedszkolu nr 2 w Nidzicy obchodzony był Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Wydarzenie...

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 2.

7 listopada w Przedszkolu nr 2 w Nidzicy odbyło się pasowanie na przedszkolaka.

W Przedszkolu nr 2 w Nidzicy w grupie II „Muchomorki” 7.XI.2017 miało miejsce uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której...

Festiwal Piosenki Ekologicznej 2017.

Przedszkole nr w Nidzicy, kolejny już raz zorganizowało Festiwal Piosenki Ekologicznej. Poziom wokalny uczestników zachwycił wszystkich obecnych na sali rycerskiej nidzickiego zamku. W Festiwalu udział wzięło aż 38 uczestników z 9 placówek.

"Przybieżeli do Betlejem pasterze...."

„Jakaś światłość nad Betlejem się rozchodzi. W środku nocy przerażony świat się budzi. Dzisiaj Chrystus tutaj właśnie się narodził, Do nas przyszedł bo ukochał wszystkich ludzi”

Święta, święta i po świętach... Pozostały wspomnienia radosnych chwil spędzonych z rodziną, wspólnego...

Mistrzowie Kodowania z Przedszkola Nr 2

Rozwijanie kompetencji informatycznych jest jednym z głównych Priorytetów Ministra Edukacji Narodowej. W naszym Przedszkolu rozwijamy tę umiejętność już od dawna. Dzieci z wielką radością uczestniczą w zajęciach z kodowania.

W Przedszkolu Nr 2 w Nidzicy 2 grudnia odbyły się zajęcia otwarte...

Pożegnanie jesieni w Przedszkolu Nr 2

Zegnamy Panią Jesień, witamy Panią Zimę.

24 listopada dzieci z Przedszkola Nr 2 uroczyście pożegnały Panią Jesień. Uroczystość przygotowała pani Małgorzata Wyrębek oraz Pani Dorota Pietrowicz wraz z dziećmi z grupy III - Krasnale. Uroczystości towarzyszyły tańce, śpiewy oraz pląsy. Każda grupa...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnia »