Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

"Przybieżeli do Betlejem pasterze...."

„Jakaś światłość nad Betlejem się rozchodzi. W środku nocy przerażony świat się budzi. Dzisiaj Chrystus tutaj właśnie się narodził, Do nas przyszedł bo ukochał wszystkich ludzi”

Święta, święta i po świętach... Pozostały wspomnienia radosnych chwil spędzonych z rodziną, wspólnego kolędowania, obdarowywania się prezentami. Dzieci z naszego przedszkola tez mają co wspominać. Opowiadają o spotkaniu z Mikołajem, prezentach, pokazie fajerwerków, dzielą się wrażeniami ze świąt . "Kasztanki" z gr. VI wspominają dodatkowo swój występ w przedstawieniu jasełkowym, który odbył się 21. XII w wigilijny poranek w Przedszkolu nr. 2 w Nidzicy, który udał się znakomicie, mimo tremy, bo przecież oglądały je wszystkie dzieci, pani dyrektor, pracownicy przedszkola a na dodatek zaproszeni goście. Dlatego po południu, gdy przyszedł czas na kolędowanie z rodzicami i ponowny występ, nie było już mowy o żadnej tremie. Nie obyło się bez wzruszeń rodziców, którzy z dumą oglądali swoje pociechy w rolach aniołków, pasterzy, czy królów.

W imieniu Dyrektora, dzieci i całego personelu przedszkola życzymy szczęścia i pomyślności w Nowym Roku.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urszula Kowalska oraz opublikowany na portalu Nidzica: "Przybieżeli do Betlejem pasterze...."
Oceń artykuł:

(0)