Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Podziel się:

Podziel się:

Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego

Rozdanie świadectw absolwentom ZSO

Piątek 29 kwietnia 2016r. był ostatnim dniem szkoły dla uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego. W murach sali rycerskiej nidzickiego zamku zgromadzili się rodzice, wychowawcy , goście a przede wszystkim absolwenci rocznika 2016,aby w uroczystej oprawie otrzymać świadectwa ukończenia szkoły.
Zanim jednak nastąpił ten kulminacyjny punkt spotkania uczniowie klas IIC i IIA pod kierunkiem Pani Lidii Jasińskiej przygotowali trzecioklasistom wspaniałą niespodziankę – galę - Maturalne Orły 2016 - podczas której w zabawny i humorystyczny sposób nagrodzili maturzystów w 20 różnych kategoriach indywidulanych i 4 grupowych tytułami Orły 2016. Wszystko przeplatane było występami gwiazd, w role których wcielili się uczniowie klas II. Największy entuzjazm publiczności wzbudził występ zespoły Akcent.
Po programie artystycznym w doskonałych humorach można było przystąpić do wręczenia nagród i świadectw ukończenia szkoły. Jak co roku Rada Rodziców przy ZSO nagrodziła specjalnymi nagrodami najlepszych uczniów.
Najwyższa średnią – 5,7 w tym roku uzyskała Dominika Woźniak uczennica klasy IIIB , druga średnią – 5,6 wypracowali Bartosz Tymieniecki ( klasa IIIB) i Łukasz Krystkiewicz (klasa IIIA) i trzecie miejsce ze średnią 5,35 zdobyli Milan Ściślewski i Dawid Szałwiński (klasa IIIA). Ponadto jeszcze 10 uczniów uzyskało za trzy lata nauki średnią powyżej 4,75 uprawniającą do otrzymania świadectwa w wyróżnieniem.
Po wręczeniu wszystkim absolwentom świadectw ukończenia szkoły przyszedł czas na podziękowania i chwile wzruszenia przeplatanych z nutką smutku, że to już ostatni raz kiedy spotkaliśmy się w takim gronie.
Więcej wspomnień w postaci zdjęć i zapisów wideo można obejrzeć na koncie facebookowym szkoły na które serdecznie zapraszamy
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy oraz opublikowany na portalu Nidzica: Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego
Oceń artykuł:

(0)