Niedziela, 18 marca 2018. Imieniny Edwarda, Narcyza, Zbysława

Podziel się:

Podziel się:

Talentowicze z Jedynki nagrodzeni przez Bank Spółdzielczy

Dla wielu uczniów Jedynki dzień zakończenia roku szkolnego 2016/207 był podwójnie radosny. Po pierwsze nadszedł czas upragnionych wakacji, a po drugie na kilkudziesięciu gimnazjalistów czekały nagrody za aktywny udział w projekcie Talentowisko.

Gośćmi uroczystości byli inicjatorzy akcji – przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Nidzicy, p. Ewa Stasiukiewicz i p. Sylwester Kolankowski. Podziękowali oni dyrekcji szkoły oraz koordynatorom i uczniom za podjęcie wyzwania jakim było wzięcie udziału w konkursie, za współpracę i za wspólne zwycięstwo. Przez cały czas trwania projektu czuliśmy ogromne wsparcie, zrozumienie i zainteresowanie ze strony nidzickiego Banku Spółdzielczego. Dodawało nam to energii do działania, upewniało, że to co robimy ma sens i niewątpliwie przyczyniło się do sukcesu. Ukoronowaniem współpracy i docenieniem całorocznego, aktywnego zaangażowania uczniów, była nagroda pieniężna w kwocie 2500 zł, którą dostaliśmy od BS w Nidzicy. 1000 zł otrzymaliśmy za uzyskanie tytułu SuperTalent Roku, a kolejny 1000 zł ufundował Dyrektor Szkoły, p. Artur Pacuszka. Pozwoliło nam to na ufundowanie aż 45 nagród rzeczowych. Dzięki uprzejmości i pomocy zegarmistrza, p. Zbigniewa Tyszki, były to zegarki o wartości ok. 130 zł, które wraz z imiennymi dyplomami dostali najbardziej zaangażowani przez cały czas trwania projektu gimnazjaliści. Bank ufundował także nagrody dla najlepiej oszczędzających uczniów szkoły podstawowej oraz dla koordynatorów p. Anny Czarzastej i Joanny Zielińskiej oraz torby cukierków dla każdej klasy w gimnazjum.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: ZSnr1 oraz opublikowany na portalu Nidzica: Talentowicze z Jedynki nagrodzeni przez Bank Spółdzielczy
Oceń artykuł:

(0)