Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Kolejny udany start Krystiana

Kolejne rekordy życiowe Krystiana Augustyniaka

W minioną sobotę 22.04.2017r. w Siedlcach w rozgrywanym po raz szósty Międzynarodowym Turnieju im. Jana Hawrylewicza w Podnoszeniu Ciężarów wystąpił reprezentant naszego miasta Krystian Augustyniak. W turnieju poza zawodnikami z Polski wystąpili sztangiści i sztangistki z Litwy i Łotwy. Krystian zaliczył bardzo udany start. Wyrównując rekord życiowy w rwaniu oraz poprawiając swój najlepszy wynik w podrzucie i dwuboju stanął na trzecim stopniu podium. Krystian uzyskał w dwuboju 362kg(160+202) zdobywając tym samym klasę Mistrzowską Krajową.
Przed naszymi sztangistami bardzo pracowity okres. Już w najbliższy weekend czwórka z nich weźmie udział w rozgrywanych w Łukowie Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 20. Tydzień później młodsi nidziccy adepci podnoszenia ciężarów wyjeżdżają na Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS do lat 15 i 17 do Siedlec.
Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom życzymy samych wspaniałych wyników, nowych rekordów życiowych i oczywiście miejsc na podium.
Marek Nachtygal

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Towarzystwo Sportowe NIDA oraz opublikowany na portalu Nidzica: Kolejny udany start Krystiana
Oceń artykuł:

(0)