środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

O zasadach ruchu drogowego wiemy już wszystko:)

Bezpieczeństwo ponad wszystko

28 września 2017 r . Przedszkole Nr 2 w Nidzicy odwiedzili Funkcjonariusze Policji ,którzy przeprowadzili pogadankę połączoną z prezentacją multimedialną .. Pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?…. Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z Policjantami. Pokazały również, że są odpowiedzialni i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.
Panowie policjanci chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów.
Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Łątkowskiemu i Radosławowi Ferszt za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.
mgr Jolanta Małecka

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: miska86j oraz opublikowany na portalu Nidzica: O zasadach ruchu drogowego wiemy już wszystko
Oceń artykuł:

(0)